Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Додаток

до рішення районної ради

від 12 серпня 2016 р. №126

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

 

про ХІ Всеукраїнський фестиваль

стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні

«Дзвони Лисоні»

(3-4 вересня 2016р., гора Лисоня, м. Бережани Тернопільської області)

 

1. Мета і завдання конкурсу

Мета фестивалю – продовжити відродження стрілецької та повстанської пісні, увічнення подвигу Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, возвеличення міці українського народу, прославлення борців за волю України і виховання на цьому юнацтва та молоді в дусі відданості, жертовності у боротьбі проти ворогів українського народу, за честь, віру і славу нації.

Завданням фестивалю є відродження, широка пропаганда і подальший розвиток кращих зразків української пісенної творчості, а саме стимулювання розвитку стрілецьких, повстанських та сучасних українських військово-патріотичних пісень, створення нових яскравих творів, залучення обдарованої молоді до творчої діяльності, створення умов для більш повного розкриття творчих індивідуальностей молодих авторів, співаків, відкриття нових імен та популяризація кращих виконавців. Цей мистецький захід покликаний сприяти формуванню національної свідомості, зростанню української культури та забезпечення духовності народу, високохудожніми засобами пропагувати ідеї молодої Української держави.

 

2.Організатори фестивалю

Засновником фестивалю стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні» є Бережанська районна державна адміністрація, Бережанська районна рада, відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської райдержадміністрації при підтримці Міністерства культури України, Тернопільської обласної державної адміністрації, управління культури та управління туризму Тернопільської обласної державної адміністрації.

Організаторами фестивалю є Бережанська районна державна адміністрація, Бережанська районна рада, департамент культури, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації, відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації.

За згодою вищеназваних до складу організаторів фестивалю можуть бути включені інші організації, які мають конкретні пропозиції і братимуть участь у реалізації спільно затвердженої програми фестивалю.

 

 

3. Оргкомітет фестивалю

Оргкомітет фестивалю здійснює весь необхідний обсяг роботи з підготовки, організації та проведення фестивалю.

Оргкомітет призначає виконавчого директора фестивалю (арт-менеджера) проводить збір заявок на участь у фестивалі, складає програму його проведення, призначає режисерську групу, разом з нею працює над підготовкою заключного концерту, залучає необхідних фахівців для ефективної підготовки та організації фестивалю, відповідає за рекламно-інформаційне та матеріальне забезпечення (преса, радіо, телебачення, призи, дипломи, грамоти, оформлення сцени, озвучення, освітлення тощо).

 

4. Учасники, умови та порядок проведення фестивалю

Фестиваль стрілецької, повстанської та сучасної патріотичної пісні «Дзвони Лисоні» відбудеться в м. Бережани 3-4 вересня 2016 року.

У фестивалі мають право брати участь аматорські колективи вокально-хорового та музичного жанрів:

- хори;

- малі вокальні колективи (солісти, дуети, тріо, квартети);

- вокально-інструментальні ансамблі;

Професійні мистецькі колективи можуть бути також залучені до участі як гості фестивалю.

Репертуар всіх творчих колективів, учасників фестивалю повинен бути пов’язаний з тематикою стрілецьких, повстанських та сучасних військово-патріотичних пісень, присвячених подвигу Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

 

 

5. Фінансове забезпечення фестивалю

Фінансування заходів здійснюється за рахунок центральних та місцевих органів влади, в межах асигнувань, передбачених їм у державному та місцевих бюджетах України на відповідний рік, а також залучення інших джерел не заборонених чинним законодавством.

Виконавча дирекція фестивалю здійснює організаційні заходи і проводить фінансові розрахунки за виготовлення дипломів та призів, преміювання, рекламне забезпечення, розробку сценарію фестивалю, харчування учасників, колективів відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської райдержадміністрації та приїжджих колективів, виплату харчових працівникам, проїзд та проживання учасників, які були задіяні у проведенні фестивалю, оплату запрошеним артистам за участь у концертній програмі та інше.

 

 

6. Адреса і телефони дирекції фестивалю

Відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації

47501 Тернопільська обл.,   м. Бережани,   вул. Банкова, 3   тел/факс (03548) 2-13-93

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Керуючий справами виконавчого

апарату районної ради                                                       В.Є.Зінчук