Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ

 

 

від   «15» лютого 2017 р.                                                                      № _8_ 

м.Бережани

 

Про скликання 15-ї

сесії районної ради 

 

Відповідно до п.п. 4, 10 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати п’ятнадцяту сесію районної ради у четвер, 23 лютого, о 1000 год. в приміщенні залу засідань адмінбудинку.

На розгляд 15-ї сесії винести наступні питання:

1. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання прогроми соціально-економічного та культурного розвитку на 2016 рік.

2.Про прогрому соціально-економічного та культурного розвитку на 2017 рік.

3.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

4. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

5. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населеного пункту на території Лапшинської сільської ради.

6.Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населеного пункту на території Нараївської сільської ради.

7.Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населеного пункту на території Мечищівської сільської ради.

8.Про оплату праці редактора районної газети "Бережанське віче".

9.Про звільнення комунального підприємства "Майновик" Бережанської районної ради від сплати частини чистого прибутку, що вилучається до районного бюджету.

10.  Про районну програму вшанування українців, постраждалих у ХХ столітті внаслідок окупаційних режимів, та Героїв Небесної Сотні і учасників антитерористичної операції у ХХІ столітті на 2017-2019 роки.

11.  Про програму розвитку кінематографії та забезпечення кінообслуговування населення Бережанського району на 2017-2021 роки. 

12.  Про районну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки.

13.  Про програму надання шефської допомоги та матеріально-технічного забезпечення військовій частині А1461 Збройних Сил України на 2017-2019 роки.

14.  Про Програму стимулювання громадян району, направлених Бережанським об'єднаним міським військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України у і 2017 році.

15. Про передачу буклетів.

На сесію запросити депутата обласної ради від району, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських голів, представників засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                             В.Ф.Білик