Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А 

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Вісімнадцята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

 

від “ 20” квітня 2017 р.                                                                                                 № 208

 м.Бережани

 

Про  внесення   змін   до Статуту

Рекшинського навчально-виховного

комплексу «Загальноосвітній

навчальний заклад І-ІІІ ступенів –

дошкільний навчальний заклад»

Бережанської районної ради

Тернопільської області

 

    Розглянувши клопотання Бережанської районної державної адміністрації, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада

 

вирішила:

 

     1. Внести зміни до Статуту Рекшинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бережанської районної ради Тернопільської області, а саме:

– Пункт 1.14 Розділу 1 «Загальні положення» викласти у такій редакції:

«Медичне обслуговування дітей дошкільного віку та учнів, відповідні умови його організації забезпечується засновником і здійснюються медичними працівниками, які входять до штату навчального закладу або відповідного закладу охорони здоров’я району, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

    2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, духовності, молоді, спорту, соціального захисту та засобів масової інформації.

 

Голова Бережанської          

районної ради                                                          В.Ф. БІЛИК