Бережанська Районна Рада

Офіційний Веб-сайт

Друк

БЕРЕЖАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

___________________сесії 

РІШЕННЯ

 

від «___» ________2017 року                № _____                   

м.Бережани

 

 

Про хід виконання районної програми

«Ветеран» на 2015 – 2019 роки

 

       Заслухавши інформацію «Про хід виконання районної Програми ”Ветеран ” на 2015 – 2019 роки за період 2015-2016 років, затвердженої рішенням сесії районної ради від 31 січня 2015 року № 362», керуючись ст.ст. 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

      1. Інформацію прийняти до відома.

      2. Управлінню соціального захисту населення Бережанської районної державної адміністрації посилити контроль за забезпеченням ефективного використання бюджетних коштів та максимального досягнення основної мети програми «Ветеран» на 2015-2019 роки.

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бережанської районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                               В.Ф.Білик

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання районної програми “Ветеран” на 2015-2019 роки”.

Станом на 01 червня 2017 року

№ п/п

 

Зміст завдання, яке необхідно виконати

 

Відповідальний за виконання

Термін виконання

Стан виконання, проблемні питання

1

.Забезпечити відзначення в районі героїчних змагань та днів перемог українського народу

Управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

травень 2016 року

       В м. Бережани та насалених пунктах району проведено святкові мітинги, збори, покладання вінків до меморіалів полеглих воїнів та інших пам’ятних знаків, зустрічі керівництва органів виконавчої   влади та органів місцевого самоврядування з ветеранами 2 світової війни, учасниками національно-визвольного руху.

         У 2017 році виплачена одноразова допомога ветеранам війни до 5 травня в сумі 1 404 100 гривень для 1957 ветеранів.

2

Забезпечити відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Міжнародного дня громадян похилого віку

Управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

15 лютого та 1 жовтня

щорічно

   Для забезпечення відзначення в районі   Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав а також Дня ветерана створено організаційний комітет та розроблено відповідні районні заходи

     В інтернатних установах та стаціонарному геріатричному відділенні відзначено день громадян похилого віку та день ветерана.

До Дня Великодніх свят 170 сімей отримало великодні кошики та паски на суму 4159,00тис.грн,До Дня інваліда -100 чол., отримало продуктові набори на суму 2210,00 гривень.

З нагоди свята Дня людей похилого віку стаціонарному відділенню с.Саранчуки подаровано пральну машинку та холодильник, а підопічним солодощі, також представники районного Товариства Червоного Хреста подарували підопічним с.Саранчукми теплі речі та засоби особистої гігієни.

3

Забезпечити розвиток системи надання пільгових транспортних послуг ветеранам війни та підвищення рівня комфортності пересування ветеранів війни на транспорті шляхом організації в установленому порядку додаткових (на вимогу) зупинок, пристосованих пішохідних переходів, визначення місць для сидіння, тощо

Управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

Постійно

   За 2015 рік управління соціального захисту населення відшкодовано коштів на суму 1010,03 тис.грн за пільгове перевезення ветеранів , в автотранспорті району визначення місця для сидіння.

В районі достатнє забезпечення соціально-культурних установ пандусами але недостатньо розвинена інфраструктура для руху осіб з обмеженими фізичними можливостями.

4

Надавати ветеранам війни, праці, військової служби, органів внутрішніх справ, Збройних Сил України, реабілітованим жертвам політичних репресій, дітям війни натуральну допомогу в межах бюджетних асигнувань, а також нецільову матеріальну допомогу, згідно з розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій

Управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

Постійно

Протягом 2015 року управлінням було надано натуральну допомогу в межах бюджетних асигнувань реабілітованим жертвам політичних репресій, ветеранам війни згідно з розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій на суму 60534,94 грн., а за 2016 рік ця сума становила 58000 тис.грн.

5

Сприяти ефективній роботі   ветеранських організацій, що ведуть активну громадську діяльність та мають фіксоване членство, надавати їм фінансову підтримку з коштів районного бюджету для здійснення статутних завдань згідно з статтею 20 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”

Управління соціального захисту

населення районної державної адміністрації

Постійно

     Для здійснення статутної діяльності у 2015 році районним ветеранським організації виділено 40 000 грн., в 2016 році ця сума становила 50000 грн.

6

Проводити щороку безкоштовне диспансерне обстеження інвалідів, учасників бойових дій, учасників війни, громадян похилого віку, реабілітованих жертв політичних репресій, ветеранів ОУН-УПА

центральна районна комунальна лікарня, центр первинної медико-соціальної допомоги

2015-2016 роки

В районі забезпечено проведення медичного обстеження і деспансиризацію ветеранів війни.

У 2016 році проведено диспансерний огляд інвалідів війни 20 чол., учасників ійни 1563 чол., учасників бойових дій – 502 чол., прирівняних осіб -98 чол.

7

Покращити фінансування на медичне обстеження ветеранів війни в районі

Районна державна адміністрації

2015-2016

В 2016 році було виділено 20 тис.грн з місцевого бюджету для проведення зубопротезування.

8

Оновити експозиції музеїв, кімнат бойової та трудової слави, присвячених подіям першої та другої світових воєн та анти терористичної операції, в навчальних закладах та закладах культури, краєзнавчих музеях

Відділ освіти районної державної адміністрації

2015-2016

Постійно проводиться робота по відновленню експозиції музеїв і кімнат бойової та трудової слави, присвячених подіям першої та другої світових воєн та анти терористичної операції, в навчальних закладах та закладах культури, краєзнавчих музеях.