Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 07 ” червня   2017 р.                                                                                                         № 215

м.Бережани

Про внесення змін до рішення сесії

районної ради від 23 грудня 2016 року

№ 173 «Про програму підтримки та

розвитку культури і мистецтва  в

Бережанському районі на 2017 рік»

         Відповідно до ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою відзначення найактивніших діячів культури Бережанського району, які впродовж року здійснили вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва та заохочення їх до мистецьких досягнень у наступному році, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації,  районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Внести зміни до рішення сесії районної ради від 23 грудня 2016 року № 173 «Про програму підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2017 рік», а саме:

- у розділі 6 «Напрями діяльності та заходи з реалізації програми підтримки та розвитку культури і мистецтва у Бережанському районі на 2017 рік» пункт 1 «Розвиток аматорського мистецтва, фольклору, народних ремесел» доповнити підпунктом 14) «фестиваль «Мистецька Бережанщина»:

Перелік заходів Програми

Строк викона-

ннязаходу

Виконавці

Джерела фінансу-

вання

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість),

тис. гривень,

Очікуваний

результат

14) фестиваль

«Мистецька Бережанщина»

червень

2017 року

відділ культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації, районний будинок культури

районний бюджет

2,0

Відзначення найактивніших діячів галузі культури, які впродовж року здійснили вагомий внесок в розвиток культури і мистецтва, заохочення інших до мистецьких досягнень

  2. Затвердити Положення про фестиваль «Мистецька Бережанщина – 2017» згідно з додатком.

  3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

Голова Бережанської

районної ради                                                                                                            В.Ф.Білик

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від «07»червня 2017 р. № 215

Положення про фестиваль
«Мистецька Бережанщина» - 2017


1.Загальні положення


   1.1. Фестиваль «Мистецька Бережанщина» (далі Фестиваль) проводиться щорічно у другу неділю червня з метою відзначення найактивніших діячів галузі культури, які впродовж року здійснили вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва, та заохочення інших до мистецьких досягнень у наступному році.

   Фестиваль проходить у кілька етапів:

- Концерт-знайомство з талановитими особистостями, які прославили Бережанщину на території України та за кордоном. Тематика концерту – паралель між країнами, епохами, митцями.

- Відзначення їхніх досягнень дипломом та відзнакою «Мистецька Бережанщина.
    1.2.Час та місце проведення Фестивалю: друга неділя червня, м. Бережани Тернопільської області.

    1.3. Засновником Фестивалю є Громадське мистецьке об’єднання «Резонанс запрошує…».

    1.4. Організатори Фестивалю:

- Бережанська районна рада

- Бережанська районна державна адміністрація

- Відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної  державної адміністрації

- Громадське мистецьке об’єднання «Резонанс запрошує…»

   1.5. Партнери Фестивалю:

- Відділ освіти Бережанської районної державної адміністрації

- Парафії Пресвятої Трійці та Пратулинських мучеників

- Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бережанський агротехнічний коледж”.

- Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України “Бережанський агротехнічний інститут”.

- Державна установа ”Бережанська виправна колонія (№141)”

- Громадська організація “Навігатор”

- Бережанська міська громадська організація «Рідне місто»
- Магазин будівельних матеріалів “Аркада”

   Інформаційні партнери :

- Редакція районної газети «Бережанське віче»

- Бережанський інформаційний центр - Інформаційний портал “Бережани і Бережанщина”

   1.6. Контакти:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефони для довідок:

0673545096 – Ірина Драбик, 0979907955 – Олександр Коковін.

2.Учасники фестивалю

  2.1. Учасниками концерту-знайомства Фестивалю є визначені організаторами номінанти на нагородження відзнакою «Мистецька Бережанщина» та запрошені діячі культури та колективи.

   2.2. Учасниками-номінантами Фестивалю є особистості, які впродовж року зробили свій особистий внесок у розвиток культури та мистецтва Бережанщини, досягнули перемог у конкурсах у таких видах мистецтва: музика, драматургія, хореографія, література, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, фотографія та кіно, краєзнавство, видавнича справа.

3. Умови проведення Фестивалю

  3.1. Учасники-номінанти Фестивалю нагороджуються згідно рішення організаційного комітету дипломом та відзнакою «Мистецька Бережанщина». 
Головними критеріями для відбору на нагородження є одержання претендентами впродовж року державних нагород в галузі культури і мистецтва, здобуття Гран-прі чи перших місць в обласних, всеукраїнських чи міжнародних конкурсах, автори мистецьких та історико-краєзнавчих видань, організатори громадських культурно-мистецьких ініціатив, володарі високих нагород у різних галузях культури. За рішенням організаційного комітету відзнакою та дипломом «Мистецька Бережанщина» можуть бути відзначені автори сольних концертів та персональних виставок, мистецькі колективи з нагоди їх ювілейних дат. Учасники або їх керівники подають на адресу організаційного комітету Фестивалю копії грамот та дипломів, які підтверджують їх перемоги у конкурсах для нагородження відзнакою «Мистецька Бережанщина» та заявку на участь у концерті з програмою виступу.

  Організаційний комітет визначає учасників концерту та номінантів для нагородження відзнакою та дипломом з конкретним описом досягнення. 
   Незалежно від кількості дипломів в учасника, він, його вчитель чи керівник нагороджується однією відзнакою «Мистецька Бережанщина» та дипломом.
  Колектив-дипломант (театральна група, хор, ансамбль) нагороджуються однією відзнакою та дипломом.

   Участь у фестивалі для номінантів відзнаки безкоштовна.
   У рамках концертної програми проводитимуться мистецькі виставки.
  3.2. Організаційний комітет Фестивалю “Мистецька Бережанщина” готує концертну програму Фестивалю і забезпечує його проведення за погодженням з Бережанською міською радою.

4. Фінансове забезпечення Фестивалю .

   4.1. Фінансування Фестивалю здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, спонсорських коштів, інших позабюджетних джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Керуючий справами

виконавчого апарату

районної ради:                                                                                                            В.Ф.Соломко