Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять перша сесія

Р І Ш Е Н Н Я


від “ 27 ” червня   2017 р.                                                                                                                                   № 236

м.Бережани


Про Положення про ХІІ-й фестиваль

стрілецької, повстанської    та сучасної

військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні»


Відповідно до п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада

вирішила:

  1. Затвердити Положення про ХІІ-й фестиваль стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні» згідно додатку.

  1. Доручити відділу культури, національностей, релігій і туризму районної державної адміністрації організувати і провести ХІІ фестиваль стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні» та забезпечити його фінансування.

3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.


Голова Бережанської

районної ради                                                                                                                                    В.Ф. Білик


 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я 

про ХІІ фестиваль стрілецької, повстанської

та сучасної військово-патріотичної пісні 

«Дзвони Лисоні» 

(3 вересня 2017р., гора Лисоня,

м. Бережани Тернопільської області) 

 

1. Мета і завдання фестивалю

Мета фестивалю – продовжити відродження стрілецької та повстанської пісні, увічнення подвигу Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, возвеличення міці українського народу, прославлення борців за волю України і виховання на цьому юнацтва та молоді в дусі відданості, жертовності у боротьбі проти ворогів українського народу, за честь, віру і славу нації.

Завданням фестивалю є відродження, широка пропаганда і подальший розвиток кращих зразків української пісенної творчості, а саме стимулювання розвитку стрілецьких, повстанських та сучасних українських військово-патріотичних пісень, створення нових яскравих творів, залучення обдарованої молоді до творчої діяльності, створення умов для більш повного розкриття творчих індивідуальностей молодих авторів, співаків, відкриття нових імен та популяризація кращих виконавців. Цей мистецький захід покликаний сприяти формуванню національної свідомості, зростанню української культури та забезпечення духовності народу, високохудожніми засобами пропагувати ідеї молодої Української держави.

2. Організатори фестивалю

Засновником фестивалю стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні» є Бережанська районна державна адміністрація, Бережанська районна рада, відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації.

З метою забезпечення ефективної організації та проведення фестивалю, організатори створюють оргкомітет та призначають журі. Склад журі та оргкомітету при потребі може бути зміненим у ході підготовки фестивалю.

3. Організаційний комітет фестивалю

Оргкомітет фестивалю здійснює весь необхідний обсяг роботи з підготовки, організації та проведення фестивалю.

Оргкомітет проводить збір заявок на участь у фестивалі, складає програму його проведення, призначає режисерську групу, разом з нею працює над підготовкою концертної та виставкової програми, відповідає за рекламно-інформаційне та матеріальне забезпечення (преса, дипломи, оформлення сцени, озвучення, освітлення тощо).

4. Учасники, умови та порядок проведення фестивалю.

Фестиваль стрілецької, повстанської та сучасної патріотичної пісні «Дзвони Лисоні» відбудеться в м. Бережани 3 вересня 2017 року.

У фестивалі мають право брати участь аматорські колективи вокально-хорового та музичного жанрів:

- хори;

- малі вокальні колективи (солісти, дуети, тріо, квартети);

- вокально-інструментальні ансамблі;

Професійні мистецькі колективи можуть бути також залучені до участі як гості фестивалю.

Репертуар всіх творчих колективів, учасників фестивалю повинен бути пов’язаний з тематикою стрілецьких, повстанських та сучасних військово-патріотичних пісень, присвячених подвигу Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.

Заявки про участь у фестивалі стрілецької та повстанської пісні «Дзвони Лисоні» надсилати до 15 серпня 2017 року на адресу районного будинку культури.

Заявки, надіслані пізніше, розглядатися не будуть.

5. Фінансове забезпечення фестивалю.

Фінансування заходів здійснюється за рахунок центральних та місцевих органів влади, в межах асигнувань, передбачених їм у державному та місцевих бюджетах України на відповідний рік, а також залучення інших джерел не заборонених чинним законодавством.

Організатори фестивалю здійснюють відповідні заходи і проводять фінансові розрахунки за виготовлення дипломів, рекламне забезпечення, харчування учасників, виплату харчових учасникам.

 

6. Контакти оргкомітету: 

Відділ культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації 

47501 Тернопільська обл.,   м. Бережани,   вул. Шевченка 15/30, 

тел/факс (03548) 2-13-93 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

 

Бережанський районний будинок культури: 

47501 Тернопільська обл.,   м. Бережани     вул. Міцкевича 4 ,  

тел.(03548) 2-12-18 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду