Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять третя сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 22 серпня 2017 р.                                                            № 246

м.Бережани

Про передачу майна зі спільної

власності територіальних громад  

Бережанського району у власність      

територіальної    громади  міста

Бережани, сіл Лісники і Рай

 

У зв’язку з прийняттям постанови Верховної Ради України від 13.05.2015 № 398-VIII та віднесенням міста Бережани Бережанського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення, відповідно до ст. 89 Бюджетного кодексу України, на підставі ст. ст. 43, 60, абзацу 3 п.10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рішення Бережанської міської ради від 15 грудня 2015 року №31, рішення Бережанської районної ради від 17 грудня 2015 року №26 «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад Бережанського району у власність територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай» та від 21 липня 2017 року №241 «Про внесення доповнень у додаток № 1 до рішення районної ради від 10 червня 2016 року №94 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району», беручи до уваги рекомендації постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва; з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами; з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту соціального захисту населення та засобів масової інформації, Бережанська районна рада

 

вирішила:

 

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад Бережанського району у комунальну власність територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай:

- приміщення Бережанського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді за адресою: вул.Хатки, 121, корпус №2, місто Бережани , Тернопільської області.

 

2. Виключити майно, вказане у п.1 цього Рішення, з Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних сіл Бережанського району, затвердженого рішенням Бережанської районної ради від 10 червня 2016 року №94 із змінами, внесеними рішенням від 21 липня 2017 року №241, та вилучити це майно з оперативного управління відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації.

 

3.Керівнику і бухгалтеру відділу освіти Бережанської райдержадміністрації спільно з уповноваженими представниками Бережанської міської ради вжити заходів щодо документального оформлення передачі приміщень з балансу на баланс шляхом складання відповідних Актів.

 

 

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                          В.Ф.БІЛИК