Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять третя сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 22” серпня 2017 р.                                                                     № 247

м.Бережани

 

Про  затвердження переліку

об’єктів спільної  власності

 

З  метою  впорядкування  процесу  управління  об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл  Бережанського  району, спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району та міста Бережани, сіл Лісники і Рай, керуючись  ст. 43, ст.60 та частини 10 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 318, ст.327 Цивільного кодексу України, ст. 137 Господарського  кодексу України, враховуючи  рішення Бережанської міської ради від 17 серпня 2017 року № 688 та рекомендації  постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними органами районна рада

 

вирішила:

 

1.     Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району (Додаток №1).

2. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району.

2.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

2.2. Відділ культури Бережанської районної державної адміністрації - об’єкти культури.

2.3. Районному   комунальному   підприємству   «Проектант» -  підприємство та майно.

2.4.   Редакції газети «Бережанське віче» - організацію та майно.

2.5. Комунальній  установі  «Районний  методичний  кабінет Бережанської районної ради» - майно.

3. Юридичним особам, визначеним в пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2,5 при наданні  в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися виключно рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної  власності територіальних громад району»  та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161».

4. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

5. Затвердити перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району та територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай (Додаток №2).

6. Передати в оперативне управління балансоутримувачам об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району та територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай:

6.1. Відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації – об’єкти освіти.

6.2. Відділ культури Бережанської районної державної адміністрації - об’єкти культури.

6.3. Центральній районній комунальній лікарні – об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу ЦРКЛ.

6.4  Комунальному закладу «Бережанський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» - об’єкти охорони здоров’я, що входять до складу комунального закладу

6.5 Бережанському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України  Тернопільської області– адмінбудинок за адресою: м.Бережани, вул. Шевченка, 13 А.

6.6. Управлінню агропромислового розвитку Бережанської районної державної адміністрації – будівлі, гаражі та майно за адресою: м.Бережани вул. Шевченка, 13, 15.

6.7. Комунальному  підприємству «Майновик» Бережанської районної ради – цілісний майновий комплекс колишнього кінотеатру(будівля, гаражі, майно та обладнання) за адресою: м.Бережани, вул.Івана Франка,2.

6.8. Бережанській районній раді – будівлю, гаражі та майно за адресою: м.Бережани, вул. Шевченка, 13,15.

7. Управління та фінансування по утриманню об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району та територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай здійснювати у відповідності до угоди між Бережанською районною радою та Бережанською міською радою. Угоду укласти до 01.10.2017 р.

8. Юридичним особам, визначеним в пунктах 6.1, 6.2, 6.3, 6.4, 6.5, 6.6, 6.7, 6.8 при наданні  в оренду окремих приміщень об’єктів керуватися рішенням районної ради від 05 липня 2007 року №161 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної  власності територіальних громад району»  та від 02 квітня 2008 року №263 «Про внесення змін до рішення районної ради від 05 липня 2007 року №161» та п.5 рішення Бережанської міської ради від 17 серпня  2017 року № 688 «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності.

9. Балансоутримувачам об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Бережанського району та  територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай виготовити (переоформити) свідоцтва  на  право власності об'єктів у відповідності до цього рішення та вимог чинного законодавства України.

10. Визнати таким, що втратило чинність рішення Бережанської районної ради від 10 червня 2016 року №94 «Про затвердження переліку об’єктів  спільної власності територіальних громад Бережанського району».

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань місцевого самоврядування, законності та взаємодії з правоохоронними  органами.

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                    В.Ф. Білик