Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А 

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять четверта сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 26 ” вересня 2017 р.                                                               № 254

м. Бережани

 

Про хід виконання програми

розвитку футболу в Бережанському

районі на 2015-2020 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації «Про хід виконання програми розвитку футболу в Бережанському районі на 2015-2020 роки», районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Роботу відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації про хід виконання програми розвитку футболу в Бережанському районі на 2015-2020 роки визнати задовільною.

2. Рекомендувати виконкомам сільських та селищної рад забезпечити участь команд територіальних фізкультурно-спортивних клубів в усіх змаганнях з футболу та міні-футболу, згідно «Єдиного календаря спортивно-масових заходів».

3. Відділу освіти райдержадміністрації посилити роботу по збільшенню команд та проведенні районних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації. 

 

 

 

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                                  В.Ф.БІЛИК