Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять п’ята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від "жовтня 2017 р.                                                                        № 273

м.Бережани

Про затвердження тарифів на проведення щоденного

передрейсового та післярейсового медичних оглядів

водіїв транспортних засобів, а також надання послуг

щодо забезпечення медичною допомогою працівників

та студентів вищого навчального закладу – ВП НУБіП

України «Бережанський агротехнічний коледж», які

надаються в Бережанській центральній районній

комунальній лікарні

         Керуючись ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» та від 11 липня 2002 року №989 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти», розглянувши звернення головного лікаря Бережанської центральної районної комунальної лікарні  від 11.09.2017 р. №621 та враховуючи рекомендації постійних комісій з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту соціального захисту населення та засобів масової інформації та соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва,  районна рада

вирішила:

 1. Затвердити тарифи:

1.1. На проведення щоденного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв транспортних засобів вищого навчального закладу – ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» та на забезпечення медичною допомогою працівників та студентів вищого навчального закладу – ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», які надаються Бережанською центральною райрнною комунальною лікарнею (додаток №1).

2. Головному лікарю Бережанської центральної районної комунальної лікарні:

2.1. Довести тарифи на проведення щоденного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв транспортних засобів,а також надання послуг щодо забезпечення медичною допомогою працівників та студентів вищого навчального закладу – ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», до відома адміністрації даного вищого навчального закладу та медичних працівників ЦРКЛ, які надають вказані медичні послуги.

2.2.  Організацію надання платних послуг здійснювати відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва.

 


Заступник голови Бережанської

районної ради                                                           Р.К.ВИСОЦЬКИЙ