Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А 

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 18 ” грудня 2017 р.                                                                № 291

м. Бережани

 

Про хід виконання районної програми

роботи з обдарованою молоддю на

2016-2020 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки, керуючись ст.43,44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада      

                  

вирішила:

 

1. Інформацію про хід виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки взяти до відома.

2. При формуванні районного бюджету на 2018 рік передбачити кошти на фінансування програми.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації, комунальній установі «Районний методичний кабінет Бережанської районної ради»:

3.1. Забезпечити повноцінний розвиток обдарованої дитини шляхом активізації процесу навчання, виховання особистості здатної адаптувати знання та навики в постійно змінюваних умовах, використовуючи новітні технології.

3.2. Створити належні умови для підвищення рівня фахової майстерності педагогів через педагогічну атестацію, участь у конференціях, семінарах, фахових конкурсах. За підсумками роботи з обдарованими дітьми стимулювати грошовими преміями педагогів, які підготували переможців і призерів ІІІ і ІУ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

3.3. Активно залучати обдарованих учнів до участі в олімпіадах та конкурсах.

3.4. Проводити підвищення професійної компетентності вчителів шляхом залучення їх до різноманітних форм науково-методичної роботи.

3.5. Підсумки та аналіз участі учнів в олімпіадах періодично заслуховувати на колегії відділу освіти, засіданнях районних методичних об’єднань, семінар-практикумах вчителів-предметників.

3.6. Постійно поновлювати банк даних обдарованих дітей «Обдарованість».

3.7 Забезпечити висвітлення на сайті відділу освіти та райметодкабінету результатів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

 

 

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                                 В.Ф.Білик