Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А 

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять сьома сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від “ 18 ” грудня 2017 р.                                                                № 293

м. Бережани

Про хід виконання районної програми

підтримки осіб, які брали  участь в

антитерористичній операції та членів

сімей загиблих  під час  проведення

антитерористичної операції на

2015-2019 роки

 

Заслухавши інформацію про хід виконання районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради №406 від 18 серпня 2015 року, керуючись ст.43,44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендацію постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації, районна рада                    

вирішила: 

1. Інформацію про хід виконання районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки прийняти до відома.

2. Рекомендувати управлінню соціального захисту населення Бережанської районної державної адміністрації посилити контроль за забезпеченням ефективного використання бюджетних коштів та максимального досягнення основної мети програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2015-2019 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бережанської районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації.

 

 

Голова Бережанської

районної ради                                                        В.Ф.Білик