Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А 

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Двадцять восьма  сесія

Р І Ш Е Н Н Я

 

від “ 22” грудня 2017 р.                                                                 № 299

м.Бережани

 

Про передачу майна зі спільної  власності

територіальних громад сіл Бережанського

району у власність Саранчуківської сільської  

 об’єднаної територіальної громади  

 

У зв’язку із створенням Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади, беручи до уваги звернення Саранчуківського сільського голови та рекомендацію постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва, Бережанська районна рада

вирішила:

 

1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району у спільну комунальну власність Саранчуківської  сільської об’єднаної територіальної громади:

- будівлі, майно та шкільне обладнання Саранчуківського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». 

2. Виключити, вказане у п.1 цього Рішення, з Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл Бережанського району, затвердженого рішенням Бережанської районної ради від 22  серпня 2017 р.  № 247 та вилучити з оперативного управління відділу освіти Бережанської районної державної адміністрації.

3. Керівнику і бухгалтеру відділу освіти Бережанської райдержадміністрації спільно з уповноваженими представниками Саранчуківської сільської об’єднаної територіальної громади вжити заходів щодо документального оформлення передачі будівель, майна та шкільного обладнання з балансу на баланс шляхом складання відповідних Актів.

 

  

Голова Бережанської

районної ради                                                          В.Ф.БІЛИК