Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

З питань промисловості, агропромислового розвитку,
Друк

Б Е Р Е Ж А Н С Ь К А   Р А Й О Н Н А   Р А Д А

 

П  Р  О  Т  О  К  О  Л № 23

 

засідання постійної комісії  з питань

промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин,

екології та раціонального використання природних ресурсів

 

 

01.02.2018 р.                                                                                                                                                  м. Бережани

Зал засідань районної ради

Всього членів комісії : 7

На засіданні присутні : 4

Кулик А.В

Гладкий Я.В.

П'єнтак С.П.

Манзій В.З.

 

 

 

 

Запрошені:

Бідула О.М.              начальник відділу у Бережанському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області;

 

Лясковський В.М. – заступник начальника відділу агропромислового розвитку 

                              Бережанської районної державної адміністрації.

 

В роботі комісії взяли участь:

Ткач Н.В.            завідувач юридичним сектором  виконавчого апарату районної ради.

 

 

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й:

1.  Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами призначення державної власності для подальшого продажу, за межами населеного пункту на території Вербівської сільської ради.

2.  Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами призначення державної власності для подальшого продажу, за межами населеного пункту на території Нараївської сільської ради.

3.  Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки ПП «Галицькі Аграрні Інвестиції», що надається в оренду, за межами населеного пункту на території Шибалинської сільської ради.

4.  Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем'єр – міністра України Гройсмана В.Б. щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

5.  Про лист сільського голови Шибалинської сільської ради від 04.01.2018 року № 11/02-12 щодо ремонту автодороги Стрий – Тернопіль із вул.Шевченка в с. Шибалин.

6.  Про затвердження плану роботи постійної депутатської комісії з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів на 2018 рік.

7.  Про лист Державної екологічної інспекції у Тернопільській області від 10.01.2018 року № 2-1/92 щодо повної заборони гастролей на території району пересувних звіринців та цирків з використанням у видовищних цілях диких тварин.

8.  Різне.

 

СЛУХАЛИ:       1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами призначення державної власності  для подальшого продажу, за межами населеного пункту на території Вербівської сільської ради.

ІНФОРМУВАВ: Кулик А.В.

ВИСТУПИЛА:   Бідула О.М.

ВИРІШИЛИ:    Рекомендувати районній раді прийняти рішення «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами призначення державної власності для подальшого продажу, за межами населеного пункту на території Вербівської сільської ради».

Результати голосування:   за               – 4

                                               проти        0

утримався 0

 

СЛУХАЛИ:       2. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами призначення державної власності  для подальшого продажу, за межами населеного пункту на території Нараївської сільської ради.

ІНФОРМУВАВ: Кулик А.В.

ВИСТУПИЛА:   Бідула О.М.

ВИРІШИЛИ:    Рекомендувати районній раді прийняти рішення «Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами призначення державної власності для подальшого продажу, за межами населеного пункту на території Нараївської сільської ради».

Результати голосування:   за               – 4

                                               проти        0

утримався 0

 

СЛУХАЛИ:       3. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки ПП «Галицькі Аграрні Інвестиції», що надається в оренду, за межами населеного пункту на території Шибалинської сільської ради.

ІНФОРМУВАВ: Кулик А.В.

ВИСТУПИЛА:   Бідула О.М.

ВИРІШИЛИ:    Рекомендувати районній раді прийняти рішення «Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій оцінці земельної ділянки ПП «Галицькі Аграрні Інвестиції», що надається в оренду, за межами населеного пункту на території Шибалинської сільської ради».

Результати голосування:   за               – 4

                                               проти        0

утримався 0

 

СЛУХАЛИ:         4. Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

ІНФОРМУВАВ:  Лясковський В.М.

ВИСТУПИВ:       Лясковський В.М.

ВИРІШИЛИ:       Рекомендувати сесії районної ради розглянути дане питання.

Результати голосування:   за               – 4

                                               проти         0

утримався 0

 

СЛУХАЛИ:          5. Про лист сільського голови Шибалинської сільської ради від 04.01.2018 року № 11/02-12 щодо ремонту автодороги Стрий-Тернопіль із вул. Шевченка в с. Шибалин

ІНФОРМУВАВ:  Кулик А.В.

ВИСТУПИВ:        Кулик А.В.

ВИРІШИЛИ:       Рекомендувати голові Шибалинської сільської ради повторно звернутися в Службу автомобільних доріг в Тернопільській області Юлику Б.І. щодо ремонту автодороги Стрий-Тернопіль із вул.Шевченка в с. Шибалин.

Результати голосування:   за               – 4

                                               проти        0

утримався 0

 

СЛУХАЛИ:      6. Про затвердження плану роботи постійної депутатської комісії з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів на 2018 рік.

ІНФОРМУВАВ:Кулик А.В.

ВИСТУПИВ:     Кулик А.В.

ВИРІШИЛИ:    Затвердити план роботи постійної депутатської комісії з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів на 2018 рік.

Результати голосування:   за               – 4

                                               проти         0

утримався 0

 

СЛУХАЛИ:        7. Про лист Державної екологічної інспекції у Тернопільській області від 10.01.2018 року № 2-1/92 щодо повної заборони гастролей на території району пересувних звіринців та цирків з використанням у видовищних цілях диких тварин.

ІНФОРМУВАВ:Кулик А.В.

ВИСТУПИВ:     Кулик А.В.

ВИРІШИЛИ:     Дану інформацію взяти до відома.

 

 

 

 

Голова комісії                                                            Кулик А.В.

Секретар  комісії                                                       П'єнтак С.П.

 


Сторінка 1 з 22