Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Громада села Вербів вшанувала пам'ять Володимира Дідуха

Громада села Вербів, представники влади, учні та педагогічний колектив місцевої школи на сільському кладовищі вшанували пам'ять свого односельчанина, загиблого воїна у зоні АТО Володимира Дідуха та разом з родиною героя у спільній молитві помолилися за упокій його душі.

Нагадаємо, 35-річний Дідух Володимир Васильович був військовослужбовцем 128-ї гірсько-піхотної бригади. Із серпня 2014 року служив водієм-санітаром у м. Щастя, потім ще в одній "гарячій точці" - Дебальцевому. Із медиками, представниками Червоного Хреста перевозив поранених бійців, надавав їм допомогу. Трагічно загинув в зоні АТО 31 січня 2015 року. На фасаді будівлі Вербівської школи, в якій навчався Володимир Дідух,   встановлено  почесну пам’ятну дошку захиснику України.

Вічна пам’ять Герою!

 
Друк

Про індексацію нормативно грошової оцінки земель

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативно грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2017 рік становить 1,0.

Коефіцієнт індексації нормативно грошової оцінки земель застосовується  кумулятивно залежно від дати проведення нормативно грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативно грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік –  1,0, 2011 рік 1,0, 2012 – 1,0, 2013 рік – 1,0, 2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь)  та 1,2  для сільськогосподарських угідь ( рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення  – 1,06.

Нормативно грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

 
Друк

Відбулася сесія районної ради

1 лютого відбулася сесія районної ради. На засіданні депутати розглянули затвердили  технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту на території Вербівської  та Нараївської сільських рад, затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПП "Галицькі аграрні інвестиції" за межами населеного пункту на території Шибалинської сільської ради, затвердили платні медичні послуги, які надаються Бережанською центральною районною комунальною лікарнею, внесли зміни та доповнення до районної програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Бережанського району Тернопільської області на 2017-2019 роки, до районної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2018 роки та програми організаційного забезпечення діяльності сектору з питань державної реєстрації районної державної адміністрації на 2018-2020 роки. Заслухали хід виконання ряд програм, зокрема про підтримку та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2017 рік, про підтримку та розвиток культури і мистецтва в Бережанському районі на 2018 рік, про програму забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018-2019 роки.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та районних рад голова обласної державної адміністрації С. Барна.

На порядку денному розглянули питання про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг області, про надання послуг територіальними центрами соціального обслуговування в умовах децентралізації, про фінансову підтримку сільськогосподарських підприємств та обслуговуючих кооперативів у 2018 році, про впровадження Концепції Нової української школи.

В он-лайн нараді взяли також участь заступник голови РДА І.Гринкевич, голова Саранчуківської ОТГ  В.Петровський, міський голова В.Музичка.

 
Друк

В Бережанах відбувся окружний військово-патріотичний вишкіл «Пам’ятай про Крути – 2018»

26 січня в Бережанах відбувся окружний військово-патріотичний вишкіл «Пам’ятай про Крути – 2018».

Цьогоріч бою, який змінив хід історії, минає вже 100 років.
В таборуванні,  яке розпочалося у Бережанах й триватиме до 28 січня включно, беруть участь 100 учасників молодіжних громадських організацій з Бережанського та Шумського районів.
«У далекому 1918 році молоді люди, студенти й гімназисти у нерівному бою намагалися захистити державу від ворога. Це були вихідці з усієї України, які продемонстрували, що вона жива, єдина й соборна. Тепер наш святий обов’язок – це зберегти пам’ять про ці героїчні сторінки нашої історії», – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик.
Водночас, він наголосив, що цей пам’ятний день набув для українського народу символічного значення і став втіленням героїзму та жертовності у боротьбі за Україну.
«Ми повинні бути гідними наших славетних предків, які до останнього боролися за Україну, – звернувся до молодих людей Юрій Юрик. – Тому найкращий спосіб проявити свій патріотизм та любов до рідної країни – це розвиватися, самовдосконалюватися й виконувати кожну свою роботу найкраще».
З метою вшанування полеглих у бою під станцією Крути, у рамках таборування відбулася смолоскипна хода вечірнім містом.   Крім того, відбулася історична гутірка, вечірня ватра, представлення куренів, заняття з військової медицини, тактики бою, штурмового альпінізму, стрільба із пневматичної зброї, військова топографія, а також теренова гра «Штурм/оборона висоти 399» на горі Лисоня.
28 січня молодь відвідала місце історичного бою біля залізничної станції с. Крути Ніжинського району Чернігівської області.

Довідково:

Захід організований відділом сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, громадською організацією «Пласт» - НСОУ, станицею Бережани, відділом освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, та Центром Дитячої та Юнацької Творчості (м. Бережани).

 
Друк

Піша хода до місця загибелі генерала служби безпеки ОУН Миколи Арсенича

23 січня вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків РЦПО (кер. М. Подуфалий, М. Слабодух) та учні 8-9 класів Жуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Б. Лепкого (кл. керівники С. Лещишин та Н. Семеген) здійснили пішу ходу до місця загибелі генерала служби безпеки ОУН Миколи Арсенича. Дану акцію також підтримали учні Лапшинської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель географії Н. Вітковська). М. Подуфалий коротко розповів про події 70-річної давнини. Учасники дійства вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, молитвою, запалили свічки та поклали квіти.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук.

Під час наради  розглянули  питання: про підготовку до початку проведення робіт з реконструкції системи опалення в старому корпусі ЦРКЛ, про підготовку листів та розпорядчих  документів у зв’язку із введенням електронного документообігу, про закупівлю пального для шкільних автобусів.

 
Друк

В адмінбудинку районної ради звучали колядки

Традиційні різдвяні віншування та колядки у супроводі оркестру народних інструментів Вербівської школи звучали у вестибюлі адмінбудинку районної ради. Юні колядники в українських костюмах прославляли народження Божого сина та бажали кращої долі і миру для України.

Заступник голови районної ради Роман Висоцький подякував дітям за їх привітання, побажав міцного здоров’я, миру, щастя та добра.

 
Друк

Талановитих дітей Бережанщини запрошують на Всеукраїнську премію «Диво –Дитина»

Десятий рік поспіль найталановитіших дітей України відзначать грошовими преміями та подарунками на Всеукраїнській премії «Диво-Дитина». Урочисте вручення відбудеться у березні під час святкування ювілею конкурсу. На свято завітають зірки естради, найвідоміші представники мистецтва, науки, спорту.

Для участі у ювілейній премії «Диво-Дитина» запрошують талановитих та обдарованих дітей України віком від 4 до 13 років. Основна мета заходу – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Номінантів обиратимуть у номінаціях «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», Найспортивніша  дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина» за оцінками екмпертів.

Перелік необхідних  документів:

  1. Копія свідоцтва про народження дитини
  2. Анкета учасника ( на сайті www.divo-dutuna.com)
  3. Документи , що підтверджують досягнення дитини (дипломи , грамоти, сертифікати, фото, відео, статтті та інше)

Документи приймаються до 20 березня 2018 року.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на сайті: www.divo-dutuna.com

 
Друк

Посольство США видає гранти до 24 тисяч доларів на освітні проекти

Посольство США в Києві оголосило програму малих грантів у сфері освіти та культури для організацій та фізичних осіб. У програмі передбачено 300 тисяч доларів, які розподілять на окремі гранти. Неприбуткові та неурядові організації можуть отримати грант до 24 тисяч доларів, фізичні особи – до $8 тисяч.

Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом посольства США, повинні відбуватися в Україні. Перший цикл прийому заявок триватиме до 15 січня наступного року. Другий – розпочнеться 15 квітня та закінчиться 15 червня 2018 року.

В освітній сфері гранти можна отримати на лекції та круглі столи з питань навчальних планів та адміністрування за участю американських фахівців, проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, проекти, що включають в себе взаємодію і партнерство між українськими й американськими студентами та викладачами, на інтеграцію людей з інвалідністю в суспільство і на доступність освіти, на поглиблення медійної грамотності та навичок критичного мислення українських старшокласників

Перевагу надаватимуть проектам, зосередженим на вивченні англійської мови або на американських студіях, що поєднують українську й американську культури, спрямованим на просування реформ в освіті, енергетичному секторі та у сфері захисту довкілля в Україні й на залучення громадянського суспільства у ці галузі, які передбачають інтеграцію аудиторії та учасників проекту зі Східної та Західної України, включення аудиторії та внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій України, зосередженим на підлітках і молоді від 15 до 30 років.

Нагадаємо, що посольство США шукає 20 освітян для поїздки в Америку.

За матерыалами Studway

 
Друк

Представники влади провели Різдвяний святвечір з військовими

Цьогоріч на cвятвечір до солдат строковиків Бережанської військової частини А - 1461 з гостинцями завітали заступник голови ОДА Олег Валов, заступник голови РДА Ігор Гринкевич, заступник голови районної ради Роман Висоцький та голова Саранчуківської ОТГ Володимир Петровський. Служать хлопці з різних регіонів України. Представники влади побажали їм мирного неба,  щастя, здоров’я, та пригостили фруктами, солодощами і медом

 


Сторінка 2 з 75