Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Бережанщина готується до урочистого вшанування пам'яті українських січових стрільців

Відбулося чергове засідання оргкомітетуз підготовки та проведення фестивалю стрілецької, повстанської та сучасної військово-патріотичної пісні «Дзвони Лисоні», яке провів голова районної державної адміністрації В. Петровський, щоб остаточно скоординувати дії відповідальних за святкування, до деталей уточнити готовність проведення районного заходу на належному рівні.

Засідання відбулося за участю заступників голови РДА, голови районної ради В.Білика та його заступника, заступника міського голови, керівників ДЛМГ, РЕСу, ТДВ «Бережани автотранс», РАЙСТ та галузей культури і освіти. Обговорено ряд питань, які потребують першочергово вирішення, зокрема: благоустрій меморіального комплексу та прилеглої до нього території, встановлення крісел для глядачів, забезпечення транспортом, електропостачанням, торговими точками, тощо.

Члени оргкомітету доповіли про виконання розпорядження голови районної державної адміністрації про підготовку та проведення в районі фестивалю і проінформували про хід підготовки та сценарій проведення  заходу.

Так, зокрема, 03 вересня планується о 13.00 год. - сходження патріотичної молоді на Лисоню, з 15.00 год. – офіційне відкриття, підняття Великого Державного Прапора України та прапора фестивалю, панахида пам’яті героїв Лисоні (за участю священиків трьох конфесій), концертна програма.

Підводячи підсумки засідання очільник району дав відповідні завдання вищезазначеним керівникам.

 
Друк

Урочистості «Горнусь до тебе, Україно» в Бережанах

З нагоди Дня Державного Прапора України та Незалежності України в Бережанському   районному будинку культури відбувся святковий концерт «Горнусь до тебе, Україно», у якому взяли участь народні аматорські колективи. На урочистостях були присутні  голова райдержадміністрації В. Петровський, голова районної ради В.Білик, військовослужбовці, громадські активісти, держслужбовці структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, представники установ та організацій району, сільські голови. Голова райдержадміністрації Володимир Петровський привітав присутніх з 26-ю річницею найбільшого національного свята українського народу — Днем Прапора України та Днем  Незалежності України, подякував усім за плідну працю, побажав миру, злагодити та достатку.

Надалі керівники району вручили грамоти громадам села Котів, Посухів, Підвисоке,  Мечищів  та  ГО « Волощина» Бережанського району за активну громадську позицію, матеріально – технічну допомогу, підтримку захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також з нагоди Дня Незалежності України та вручили подяку Сапеляк Галині Миколаївні – заступнику голови спілки учасників і волонтерів АТО «Сила України» за значний внесок у розвиток волонтерського руху в районі, самовіддану працю, всебічну допомогу і підтримку воїнів АТО  та з нагоди Дня Незалежності України.

 
Друк

Урочисте підняття Державного Прапора України

23 серпня на центральній площі міста відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. За участю голови райдержадміністрації  В. Петровського, голови районної ради  В. Білика, міського голови В.Музички та представників територіальних громад, керівників громадських організацій, політичних партій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  де юні патріоти України подарували всім присутнім гарний настрій своїм виступом.

 
Друк

В Бережанах вшанували письменника Осипа Маковея

Голова райдержадміністрації  В. Петровський разом з головою районної ради В.Біликом відвідали Бережанський краєзнавчий музей з нагоди 150-річя від дня народження письменника Осипа Маковея. Відповідно Постанови Верховної Ради України, цей ювілей відзначається на державному рівні. Письменник, критик, публіцист і громадський діяч Осип Маковей пов’язаний з Бережанами. Він неодноразово бував у Бережанах, так як його дружина Ольга Маковей з роду Кордубів – дочка бережанського декана о.Теодора Кордуби. Вона похована на міському цвинтарі.

 
Друк

ХХІІІ сесія районної ради

22 серпня відбулося засіданні 23-ї сесії районної ради, яке проходило в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку. Депутати обговорили хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бережанського району на 2017 рік за І півріччя 2017 року, районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, схвалили програму впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Бережанського району на 2017-2020 роки, комплексну програму "Здоров'я населення Бережанщини 2017-2021", затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, передачу майна зі спільної власності територіальних громад Бережанського району у власність територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Статут Мечищівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ, а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

21 серпня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглянули ряд питань: про стан реалізації проектів в районі, про стан завезення дров в заклади освіти, про підготовку навчальних закладів до нового навчального року, про підготовку та відзначення в районі Дня  Державного Прапора України та Дня незалежності України.

 
Друк

Узгодили питання по управлінні спільної комунальної власності

В голови райдержадміністрації  В. Петровського відбулася робоча нарада за участю заступника голови районної ради Р.Висоцького, міського голови В. Музички та секретаря міської ради П. Гончара. Предметом розмови було узгодження питань  по управлінні спільної комунальної власності. Присутні прийняли спільне рішення про те, що на найближчих сесіях районної та міської рад будуть прийняті відповідні рішення, які завершать процес розмежування повноважень районної та міської гілок влади в сфері управління комунальним майном.

 
Друк

Он-лайн нарада в голови РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося  про стан виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом та  призов на строкову службу до Національної гвардії  України в області, про стан ремонту автомобільних доріг у області, про хід проведення жнивної компанії  в сільськогосподарських підприємствах області, про стан підготовки проектних заявок об’єднаними територіальними громадами області на фінансування інфраструктури за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

7 серпня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглядалися питання:

- про стан реалізації проектів в районі (Волощина, Урмань, Рибники, Лапшин, Жуків, Тростянець, Саранчуки);

- про стан завезення дров в заклади освіти та культури Бережанського району;

- про підготовку заходів до відзначення районного фестивалю «Дзвони Лисоні».

 
Друк

Тривають реставраційні роботи меморіалу УСС на горі Лисоня

Голова райдержадміністрації  В. Петровський разом із головою районної ради В.Біликом та його заступником Р.Висоцьким побували на горі Лисоня та оглянули хід реставраційних робіт меморіального комплексу УСС.

 
Друк

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Голова райдержадміністрації В. Петровський за участю голови районної ради В. Білика провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. Голова райдержадміністрації  Володимир Михайлович Петровський наголосив на виконанні Указу Президента України від 15 травня 2017 року №132/2017 з метою утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність.

В ході засідання члени оргкомітету обговорили виконання заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від  19.06.2017 №236-од «Про відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України».

 


Сторінка 3 з 68