Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі. Серед заходів, які можна здійснити вже цього року, Президент назвав осучаснення пенсій.

«Уряд має здійснити швидкі практичні кроки, які вже зараз полегшать страждання пенсіонерів. Це моя вимога, як Президента, і, впевнений, – вимога суспільства», - наголосив він.

«Людина, яка виходить на пенсію у 2016-2017 роках, маючи високу заробітну платню має високу пенсію. Людина, яка вийшла на пенсію у 2009-2010 році має той самий стаж, сплачувала внески із середньої заробітної плати так само, як це робили у 2016-2017 роках, тобто робила все, що може, але пенсію на сьогодні має набагато меншу. В першу чергу, як результат осучаснення, отримають підвищення пенсій найменш захищені – ті, хто на сьогоднішній день отримує несправедливо найнижчі пенсії», - додав Петро Порошенко.
Також на переконання Президента цього року необхідно здійснити підвищення мінімальної пенсії. «Думаю, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на листопад, або може навіть на жовтень. Прошу уважно вивчити цю можливість», - зауважив він.
Окрему увагу Петро Порошенко звернув на питання обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів та їх оподаткування. «Я наголошую на тому, що на сьогоднішній день ми зацікавлені в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати. Не треба їх вичавлювати з робочих місць. Думаю, що не виправдане на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій», - наголосив Глава держави. Він звернувся з проханням, щоб при доопрацюванні законопроекту ця позиція була врахована.
Глава держави також нагадав, що останні три роки було резонансним питання пенсійного віку. «Можу відкрити таємницю - коли Уряд завершував черговий меморандум з МВФ, я брав на себе ініціативу, і ми робили все можливе, щоб не дати нашим опонентам можливості завалити пенсійну реформу, штучно маніпулюючи з пенсійним віком. Вважаю, основним досягненням, що для більшості пенсіонерів зазначений законопроект не передбачає підвищення пенсійного віку», - резюмував Президент.

 
Друк

Приєднуйся до патрульної  поліції

Триває набір людей в патрульну поліцію у м.Тернополі. Термін подачі заяв: до 1.07. 2017 р.

 
Друк

Керівники району зустрілися з представниками патрульної поліції м.Тернополя

Керівники району зустрілися з представниками патрульної поліції м.Тернополя. Під час зустрічі обговорили шляхи сприяння місцевої влади у питанні кадрового забезпечення патрульної поліції.

 
Друк

Марина Порошенко оголосила благодійний аукціон заради дітей воїнів АТО

Марина Порошенко запрошує взяти участь у благодійному аукціоні «У ритмі спорту». Зібрані кошти допоможуть відправити дітей воїнів АТО на відпочинок у Грузію, який організовано Благодійним Фондом Порошенка.

Лоти благодійного аукціону «У ритмі спорту»:

Лот № 1. Велосипед Марини Порошенко зі спортивної рубрики «У ритмі спорту з Мариною Порошенко»
Стартова ціна: 12 000 гривень.

Лот № 2. М’яч з підписами футболістів національної збірної команди України з футболу
Стартова ціна: 7 000 гривень.

Лот № 3. Боксерські рукавички Чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка з його підписом
Стартова ціна: 7 000 гривень.

Лот № 4. Футболка Марини Порошенко "Уритмі спорту зі спортивної рубрики «У ритмі спорту з Мариною Порошенко»
Стартова ціна: 2 000 гривень.

Тривалість благодійного аукціону: до 21 червня 2017 року

Умови благодійного аукціону: аукціон проходить винятково на Фейсбук-сторінці Благодійного Фонду Порошенко - https://www.facebook.com/pg/PoroshenkoFoundation/photos/?tab=album&album_id=1458609200867188 Кожен бажаючий придбати один із чотирьох лотів зазначає суму у коментарях під цим постом або під фотографією лоту, який бере участь в аукціоні.

Результати аукціону: будуть оголошені 21 червня 2017 року о 18.00 за київським часом.

Наші партнери:
Федерація Футболу України
Київський міський голова, Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко
Перша українська мережа прокату велосипедів Veliki.ua

Тож… Розпочинаємо аукціон «У ритмі спорту»!
Продовжуємо творити добро разом!

Довідка. Благодійний Фонд Порошенка оголосив результати флешмобу Марини Порошенка «У ритмі спорту», під час якого українці залишали свої спортивні фото з хештегом #уритміспорту, а Благодійний Фонд Порошенка конвертував кожен із них у гривні. У результаті цієї ініціативи ми закупили для Луганської ДЮСШ для осіб з інвалідністю підйомник для зручного пересування сходами спортсменам у інвалідних візках на суму майже 150 000 гривень.

 
Друк

Медиків Тернопільщини привітали з професійним святом

З нагоди Дня медичного працівника в обласній філармонії відбулися урочистості на яких нагородили кращих медиків області. Серед нагороджених - Іщук Віктор Олександрович, лікар – хірург Бережанської центральної районної лікарні.

 
Друк

З професійним святом привітали медичних працівників

В районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається щороку у третю неділю червня. В урочистому зібранні та церемонії нагородження взяли участь голова райдержадмінстрації В.Петровський, голова районної ради В. Білик, заступник міського голови П. Адамович.

Володимир  Петровський привітав медиків з їх професійним святом, побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, благополуччя та людської шани. «Хочу подякувати усім хто працював над тим, і боровся за те, щоб в Бережанах був госпітальний округ. Особливо хочу подякувати народному депутату України Тарасу Юрику, який доклав великих зусиль  для створення Бережанського госпітального округу. Попереду багато праці: змінити матеріальну базу медицини, забезпечити  відповідним обладнанням, щоб медичні працівники мали можливість більш якісно надавати медичні послуги. Дякую керівництву медичної галузі за розуміння труднощів, за спільну працю по їхньому вирішенні, я впевнений, що ми це все разом подолаємо», - зазначив голова РДА

На урочистостях звучали вітання також від голови районної ради В. Білика, головного лікаря району В. Вридника. Кращим працівникам медичної галузі вручили грамоти та грошові нагороди. Хороший настрій медичним працівникам подарували артисти Тернопільської філармонії.

 
Друк

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2017 року

Відповідно до «Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2017 року» затвердженої рішенням 7 сесії Бережанської районної ради від 30.03.2016 року №78, на літніх канікулах 2017 року буде проведено оздоровлення та відпочинок дітей.

В першу чергу ставиться завдання забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій, а це: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти-переселенці, діти, батьки яких є учасниками АТО, діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних, олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, діти АПК та соціальної сфери села.

На виконання п. 3 ст. 1 Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2017 року» поставлено завдання забезпечити оздоровленням та відпочинком не менше як 50 % дітей, при чому, з них: 100 % дітей із категорії діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 75 % дітей із багатодітних та малозабезпечених дітей, 45 % з числа дітей-інвалідів, 12 % – талановитих та обдарованих дітей.

Таким чином, із загальної кількості 1780 дітей (віком від 7 до 17 років включно) заплановано забезпечити оздоровленням та відпочинком 50%, тобто 890 дітей. З них: оздоровленням – 50 дітей (2,8 %), відпочинком – 840 дітей (47,2 %). З них по пільгових категоріях:

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – 30;

- діти-інваліди – 23;

- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 432;

- діти, батьки, яких є учасниками АТО – 29;

- діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 6;

- діти внутрішньо переміщуваних осіб – 5;

- діти, які перебувають на диспансерному обліку – 5;

- талановиті та обдаровані діти – 42;

- діти АПК та соціальної сфери села – 318.

Протягом літнього періоду при загальноосвітніх навчальних закладах району будуть функціонувати пришкільні мовні табори та при греко-католицьких церквах буде організований відпочинок, де планується охопити 320 дітей.

Протягом року за рахунок коштів державного бюджету діти направлятимуться на оздоровлення в державне підприємство ,,Український дитячий центр ,,Молода гвардія” (м. Одеса), державне підприємство «Міжнародний дитячий центр Артек» (м. Київ), в межах Тернопільської області - дочірнє підприємство-оздоровчий комплекс «Лісовий» с. Скоморохи Бучацького району, дитячий стаціонарний оздоровчий заклад “Лісова пісня м. Борщів, дитячий оздоровчий комплекс «Збруч» м. Скала-Подільська Борщівського району. На сьогодні вже оздоровилось 15 дітей пільгових категорій за кошти державного та обласного бюджету.

З місцевого бюджету для фінансового забезпечення оздоровчої кампанії влітку 2017 року планується закласти  кошти в сумі 156,1 тис. грн.

Таким чином, діти та молодь району, відповідно до розподілу путівок, направлятимуться на оздоровлення до обласних стаціонарних та державних закладів оздоровлення та відпочинку, у яких буде створено належні умови для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування, збереження життя і здоров’я дітей.

 
Друк

Забезпечення функціонування та розвитку соціальної інфраструктури села є одним з головних напрямів в роботі райдержадміністрації

14 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у робочій нараді з керівниками галузей освіти, культури та медицини з питань реалізації проектів, що будуть реалізовуватися у 2017 році в Бережанському районі за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський. В ході наради присутні накреслили план проведення заходів з реалізації даних проектів, визначили першочергові  завдання, обговорили початок проведення робіт, розподіл коштів, тощо.

За словами Володимира Петровського: «Забезпечення функціонування та розвитку соціальної інфраструктури села є одним з головних напрямів в роботі райдержадміністрації, адже від соціальних умов залежать розвиток та відродження села взагалі. Протягом останніх двох років значно посилилася увага держави до вирішення проблем регіонів і нашого краю зокрема. 2017 рік не стане виключенням з цієї доброї тенденції».

Загалом в Бережанському районі, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року №310-р,  проекти будуть реалізовані на загальну суму 1141 тис. гривень, у тому числі: 250 тис.грн. на капітальний ремонт амбулаторії у с.Волощина; 598 тис.грн. на капітальний ремонт даху та утеплення горищного перекриття в ЗОШ І-ІІ ст. в с. Урмань та 293 тис.грн. на капітальний ремонт із заміною покрівлі даху з утепленням горищного перекриття, фасаду та заміни вікон в сільському клубі с. Рибники. Зазначимо, що до кінця року очікується ще як мінімум три розпорядження КМУ з проектами, що стосуються Бережанського району.

Голова РДА висловив вдячність за підтримку керівництву облдержадміністрації та народному депутату України Тарасу Юрику.

 
Друк

Обговорили питання посилення співпраці між органами представницької та виконавчої влади і районним відділом поліції

За участю заступника голови облдержадміністрації О.Валова та голови районної ради В.Білика, в голови райдержадміністрації В.Петровського відбулася зустріч з в.о. начальника  Бережанського  відділу  поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, майором В. Синовцем. Присутні обговорили питання посилення співпраці між органами представницької та виконавчої влади і районним відділом поліції. Владислав Синовець доповів про хід розслідування резонансних справ в районі. Разом з тим майор Синовець попросив керівників місцевої влади про фінансове сприяння в реалізації районної Програми  сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян  на території Бережанського району в Тернопільській області на 2017 -2019 р.р.

 
Друк

«Мистецька Бережанщина»

11 червня у Бережанах відбулася велика мистецька подія - фестиваль «Мистецька Бережанщина», на якій вручали відзнаки переможцям міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів. Голова  райдержадміністрації Володимир Петровський побував на святковому дійстві та вручив відзнаки талановитим жителям Бережанщини.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

13 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглядалися питання: про проведення моніторингу фінансового стану сільських рад району, про проведення відповідної роботи щодо легалізації найманої праці, про стан проведення ремонту доріг місцевого значення, про хід проведення оздоровлення дітей району, тощо.

 


Сторінка 4 з 64