Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

В Бережанах вшанували письменника Осипа Маковея

Голова райдержадміністрації  В. Петровський разом з головою районної ради В.Біликом відвідали Бережанський краєзнавчий музей з нагоди 150-річя від дня народження письменника Осипа Маковея. Відповідно Постанови Верховної Ради України, цей ювілей відзначається на державному рівні. Письменник, критик, публіцист і громадський діяч Осип Маковей пов’язаний з Бережанами. Він неодноразово бував у Бережанах, так як його дружина Ольга Маковей з роду Кордубів – дочка бережанського декана о.Теодора Кордуби. Вона похована на міському цвинтарі.

 
Друк

ХХІІІ сесія районної ради

22 серпня відбулося засіданні 23-ї сесії районної ради, яке проходило в приміщенні великого залу засідань адмінбудинку. Депутати обговорили хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бережанського району на 2017 рік за І півріччя 2017 року, районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, схвалили програму впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Бережанського району на 2017-2020 роки, комплексну програму "Здоров'я населення Бережанщини 2017-2021", затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року, передачу майна зі спільної власності територіальних громад Бережанського району у власність територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники і Рай та Статут Мечищівського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ, а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

21 серпня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглянули ряд питань: про стан реалізації проектів в районі, про стан завезення дров в заклади освіти, про підготовку навчальних закладів до нового навчального року, про підготовку та відзначення в районі Дня  Державного Прапора України та Дня незалежності України.

 
Друк

Узгодили питання по управлінні спільної комунальної власності

В голови райдержадміністрації  В. Петровського відбулася робоча нарада за участю заступника голови районної ради Р.Висоцького, міського голови В. Музички та секретаря міської ради П. Гончара. Предметом розмови було узгодження питань  по управлінні спільної комунальної власності. Присутні прийняли спільне рішення про те, що на найближчих сесіях районної та міської рад будуть прийняті відповідні рішення, які завершать процес розмежування повноважень районної та міської гілок влади в сфері управління комунальним майном.

 
Друк

Он-лайн нарада в голови РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося  про стан виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом та  призов на строкову службу до Національної гвардії  України в області, про стан ремонту автомобільних доріг у області, про хід проведення жнивної компанії  в сільськогосподарських підприємствах області, про стан підготовки проектних заявок об’єднаними територіальними громадами області на фінансування інфраструктури за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

7 серпня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглядалися питання:

- про стан реалізації проектів в районі (Волощина, Урмань, Рибники, Лапшин, Жуків, Тростянець, Саранчуки);

- про стан завезення дров в заклади освіти та культури Бережанського району;

- про підготовку заходів до відзначення районного фестивалю «Дзвони Лисоні».

 
Друк

Тривають реставраційні роботи меморіалу УСС на горі Лисоня

Голова райдержадміністрації  В. Петровський разом із головою районної ради В.Біликом та його заступником Р.Висоцьким побували на горі Лисоня та оглянули хід реставраційних робіт меморіального комплексу УСС.

 
Друк

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

Голова райдержадміністрації В. Петровський за участю голови районної ради В. Білика провів засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. Голова райдержадміністрації  Володимир Михайлович Петровський наголосив на виконанні Указу Президента України від 15 травня 2017 року №132/2017 з метою утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги українського народу у боротьбі за волю і незалежність.

В ході засідання члени оргкомітету обговорили виконання заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від  19.06.2017 №236-од «Про відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України».

 
Друк

Засідання оргкомітету

В залі районної державної адміністрації відбулося засідання оргкомітету з питання проведення районного фестивалю лемківської культури «Єднаймося, братове з лемківського роду» за участю голови районної державної адміністрації В.М. Петровського, заступника голови районної ради Р.К. Висоцького та голови Бережанського районного відділення Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Г.П. Проців.

На засіданні оргкомітету визначено дату проведення фестивалю, а саме 27 серпня 2017 року у с. Гутисько Бережанського району, а також вирішувались проблемні питання щодо організації та проведення вищезгаданого заходу.

о 14 год. в залі районної державної адміністрації відбулося засідання оргкомітету по питанню проведення районного фестивалю лемківської культури «Єднаймося, братове з лемківського роду» за участю голови районної державної адміністрації В.М. Петровського, заступника голови районної ради  Р.К. Висоцького та голови Бережанського районного відділення Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Г.П. Проців.

На засіданні оргкомітету визначено дату проведення фестивалю, а саме 27 серпня 2017 року у с. Гутисько Бережанського району, а також вирішувались проблемні питання щодо організації та проведення вищезгаданого заходу.

 
Друк

Бережанська делегація здійснила робочу поїздку в с.Городківка на сімейну ферму «ЧароДійка»

Бережанська делегація у складі начальника відділу агропромислового розвитку Теодозія Нагірного, працівників відділу агропромислового розвитку членів, діючих кооперативів району: «Бережанський край», «Кринички», «Годувальниця», членів ГО «Волощина» за сприянням представників агрохолдингу «Мрія» Василя Мартюка та Богдана Кушлика 01 серпня 2017року здійснила робочу поїздку в с.Городківка, Дрогобицького району Львівської області для вивчення досвіду роботи місцевої сімейної ферми «ЧароДійка» та обговорили можливість в створенні аналогічних ферм на території району. Дана робота проводиться в рамках Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що реалізовується Львівською Аграрною Дорадчою Службою при фінансовій та технічній підтримці Уряду Канади.

Спілкування з головою сімейної ферми «ЧароДійка» та учасниками Проекту розвитку сімейних молочних ферм дозволило не лише дізнатися про перспективні напрямки розвитку молочного бізнесу, але й отримати поради як це здійснювати на практиці.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

31 липня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради проаналізували стан реалізації проектів по 9-ти об’єктах та розглянули ряд питань, що  стосуються підготовки заходів в районі до відзначення Дня незалежності України,  участі художніх колективів у фестивалі «Дзвони лемківщини», підготовки навчальних закладів до початку нового навчального року.

 


Сторінка 7 з 72