Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

В пам'ять великого Кобзаря

 

22 травня з нагоди 153-ої річниці перепоховання великого Кобзаря відбувся мітинг – реквієм та покладання квітів до пам’ятника великому Кобзарю. В заході взяли участь представники районної та міської влади, керівники підприємств, організацій та установ, педагогічні колективи та учні міських шкіл та громадськості. Цього ж дня усі бажаючі змогли побувати в краєзнавчому музеї на виставці "200 кроків до Шевченка".
 
Друк

Вшанували жертв політичних репресій

                                                                                                                

У неділю 18 травня у день пам’яті жертв політичних репресій в Україні, у парку поблизу замку Сенявських до пам’ятного знака землякам, закатованим у 1941 році в тюрмі НКВД у Бережанах, голова районної ради Степан Кленик, голова РДА Василь Калинюк, міський голова Володимир Музичка, представники громадськості і політичних партій поклали квіти. Отець-декан Микола Зорений відправив молебень. Перед присутніми виступив депутат районної ради, голова РО Товариства «Меморіал» ім.. В. Стуса Іван Головацький. Почесну варту біля Пам’ятного знака несли представники «Бережанської самооборони».

 
Друк

           14 травня відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації. Комісія розглянула та схвалила проекти статутів районного будинку культури та краєзнавчого музею, а також внесла зміни до статуту центральної бібліотечної системи, заслухала звіт директора районної кіновідеомережі та рекомендувала сесії районної ради ліквідувати кіновідеомережу і на її базі створити комунальне підприємство по обслуговуванню об’єктів спільної комунальної власності територіальної громади м. Бережани та сіл Бережанського району, розглянула заяву батьків та вчителів учнів 1 – 4 класів Бережанської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 і рекомендувала відділу освіти РДА створити робочу групу, вивчити проблему і про результат доповісти на наступному засіданні комісії. Про діяльність Бережанського Товариства сприяння обороні України ( ТСОУ) комісію інформувала директор спортивно – технічного клубу. За підсумками обговорення депутати рекомендували сектору молоді та спорту РДА при підготовці програми національно – патріотичного виховання на 2014 – 2016 роки залучити Бережанське ТСОУ.

 
Друк

12 травня 2014 року в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів. Основними питаннями, що виносились на розгляд постійної депутатської комісії: Розгляд заяви фізичної особи – підприємця Рабика І.І. щодо затвердження технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки водного фонду кадастровий номер – 26120487900:01:001:0925 на території Саранчуківської сільської ради (за межами населеного пункту) Бережанського району Тернопільської області; Про заяву жителів м. Бережани та членів РО УТМР; Про лист Лапшинської сільської ради щодо вирішення ліквідації самочинного підпору води на річці Золота Липа – шлюз на дамбі м. Бережани; Про лист Жуківської сільської ради щодо вирішення проблеми підтоплення у населеному пункті; Про лист Жуківської сільської ради щодо вирішення ліквідації замулення шлюзу у м. Бережани підтоплення території населених пунктів що на території сільської ради; Про лист заступника начальника відділу держземагентства щодо сприяння оплати послуг по виготовленню нормативно грошової оцінки населених пунктів Бережанського району.

Під час розгляду питань постійна депутатська комісія прийняла відповідні рішення та рекомендації, запропоновано окремі питання винести на чергове засідання районної ради.

 

 
Друк

День пам’яті жертв ІІ світової війни

                                                                                                                      

9 травня з нагоди 69-ої річниці Перемоги над фашистською Німеччиною в рамках Днів пам’яті та примирення ветерани війни, представники громадськості та місцевої влади поклали квіти до Меморіалу Вічного вогню у центрі Бережан.

 
Друк

     7 травня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації. Комісія розглянула ряд клопотань, що надійшли в районну раду, зокрема: від Бережанської міської ради щодо передачі приміщень районного будинку культури та кінотеатру із спільної комунальної власності територіальної громади м. Бережани та сіл Бережанського району до спільної комунальної власності територіальної громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай, від відділу культури, національностей, релігій та туризму РДА щодо перейменування клубних закладів, від Державного історико-архітектурного заповідника в м. Бережани щодо направлення звернення від районної ради до Міністерства культури України та Регіонального відділу фонду державного майна України в Тернопільській області щодо передачі частини приміщень першого поверху південно-східного крила міської ратуші в довгострокову оренду підприємцям на конкурсній основі. Усі клопотання вирішено позитивно, схвалено проекти рішень для розгляду на сесії районної ради.

 
Друк

7 травня в головному корпусі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулися урочистості з нагоди 55-ої річниці створення вишу.

На святкових заходах виступив директор інституту В. Павліський, який згадав історію формування інституту на базі технікуму та окреслив перспективи його розвитку. Голова трудового колективу І.Чвартацький та голова профспілки працівників інституту В. Зайчук привітали колектив зі святом, а заступник директора з виховної та навчальної роботи М. Русиняк зачитав святковий наказ і вручив грамоти найуспішнішим викладачам та студентам.

Вітали ювілярів та вручали подарунки також почесні гості урочистостей - заступник голови районної ради Р. Висоцький, міський голова В. Музичка, начальник управління економічного розвитку та інфраструктури РДА Я. Лихолат та голова обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу О. Кащишин.

 
Друк

Колегія районної ради та

районної державної адміністрації


6 травня в конференц-залі районної ради відбулось спільне засідання колегій районної ради та районної державної адміністрації. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, які турбують сьогодні як керівництво району, органи місцевого самоврядування так і громадськість, а саме: про соціальний захист населення, про організацію прийому біженців зі сходу України, про організацію охорони громадського порядку та забезпечення життєдіяльності району в умовах надзвичайних ситуацій.

З обговорюваних питань керівництвом району будуть прийняті відповідні розпорядження та доручення.

В роботі колегії взяли участь керівники правоохоронних органів, військового комісаріату, командири військових частин, сільські голови, депутати місцевих рад та громадські активісти.

 
Друк

Робоча нарада в районній раді

   5 травня в залі засідань районної ради відбулась робоча нарада керівництва району, правоохоронних органів, командирів військових частин, народної самооборони та представників громадськості. На нараді обговорили питання життєдіяльності району в умовах можливих надзвичайних ситуацій та організацію охорони громадського порядку на випадок провокацій чи терористичних акцій в районі.

 
Друк

             24 квітня в залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва, з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту та засобів масової інформації. Основними питаннями, що виносились на розгляд спільного засідання були проекти: програми соціально-економічного та культурного розвитку та змін до районного бюджету. Доповідь та обговорення цих питань відбувались зацікавлено, депутатами вносились слушні пропозиції та критичні зауваження.

          На жаль, політична та соціально-економічна ситуація в державі внесла суттєві корективи до програми та районного бюджету. Однак після тривалого обговорення депутати районної ради спільним голосуванням «взяли за основу» дані проекти і запропонували винести їх на чергове засідання районної ради, яке відбудеться у вівторок 29 квітня.

 
Друк

                          Толока на цвинтарі                                               

   14 квітня, з ініціативи керівництва Бережанської районної ради, напередодні Великодніх свят, працівники апарату районної ради взяли участь у «зеленій толоці» на міському цвинтарі, під час якої наводили благоустрій біля Меморіалу борцям за волю України та інших могилах українських патріотів.

 

 


Сторінка 61 з 68