Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Сесія районної ради

1 липня відбулося друге засідання тридцять третьої сесії районної ради. Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік доповідав голова райдержадміністрації В. Петровський. У своєму виступі він зупинився на основних напрямках реалізації даної Програми, зокрема: пошуки резервів та нових джерел наповнення районного бюджету; відновлення виробництва окремих промислових підприємств в районі; реалізація в районі 4-ох проООНівських проектів; створення робочих місць для сільського населення через створення сільськогосподарських кооперативів; встановлення котлів на альтернативні види палива в тих ЗОШ району, які споживають найбільшу кількість газу. Депутати районної ради схвалили і затвердили дану Програму.

Також депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік, затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року.

Сесія встановила норматив відрахувань до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) районних комунальних підприємств, затвердила технічні документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки площею 7,5629 га на території Потуторської сільської ради, земельних ділянок на території Саранчуківської, Нараївської та Лапшинської сільських рад, а також — земельних ділянок водного фонду на території Лапшинської та Літятинської сільських рад.

Розглянуто питання про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району та інші. Прийнято рішення про закриття Нараївської ЗОШ І-ІІ ст.


 
Друк

«Боже великий, єдиний, нам Україну храни»

28 червня з нагоди Дня Конституції України на центральній площі міста відбувся молебень за Україну, який відслужили священики УГКЦ, УАПЦ та УПЦ-КП церков. З 19-ю річницею Конституції України присутніх привітав голова районної ради С. Кленик. На завершення багаточисельна громада виконала духовний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».


 
Друк

Нарада при голові РДА з питань мобілізаційного розгортання

22 червня голова райдержадміністрації В.Петровський провів нараду за участю військового комісара Бережанського ОРВК, першого заступника голови РДА, заступника голови районної ради, голів районної та сільських рад, керівників правоохоронних органів району, представників військових частин, які дислокуються на території району, відділів та управлінь РДА. В ході наради проведено аналіз 5-ої хвилі мобілізаційного розгортання та доведено до сільських голів мобілізаційне завдання на 6-у хвилю мобілізаційного розгортання. Голова райдержадміністрації В.Петровський висловив сподівання на повне порозуміння з сільськими головами щодо виконання ними мобілізаційного завдання.


 
Друк

Розширена нарада при голові РДА

22 червня голова райдержадміністрації В. Петровський за участю голови районної ради С. Кленика провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представниками міської ради та керівниками установ району. На нараді обговорили ряд питань: про інформаційне забезпечення структурними підрозділами РДА, про стан оформлення субсидій в районі, про розвиток туризму в районі, про перспективи відновлення Бережанської грязелікарні, про підготовку інвестиційних пропозицій, про стан проведення відповідних заходів по виконанню законів про декомунізацію, про відновлення районного радіомовлення, про розрахунки за електроенергію, про проведення на території району Всеукраїнського вишкільного таборування та ін.


 
Друк

Степан Барна відвідав Бережанську виховну колонію

19 червня, перебуваючи з робочою поїздкою в Бережанському районі, голова облдержадміністрації С. Барна відвідав Бережанську виховну колонію, яка на даний час є законсервованою. В виховній колонії з 1993 р. відбували покарання вихованці, засуджені за нетяжкі злочини. Голова ОДА оглянув приміщення загальноосвітньої школи (6 класів) та професійно-технічного училища, в якому малолітні засуджені освоювали професії столяра-будівельника, муляра-штукатура, слюсаря механоскладальних робіт, швачки.

На території ВК знаходиться одна з відомих історичних пам'яток м. Бережани - монастир отців-бернардинів, який має цікаву та містичну історію. Розміщений монастир на самому вершечку пагорба Сторожисько. Ця архітектурна споруда декілька десятиліть виконувала місію виховної установи - місце відбуття покарання малолітніх правопорушників зі всієї України. Про це проінформував С. Барну отець-декан Бережанського деканату УГКЦ Михайло Бугай, який також виклав своє бачення подальшого існування закладу.


 
Друк

В Бережанах урочисто відкрили оновлене дитяче відділення ЦРКЛ

19 червня на подвір’ї оновленого закладу дитячого відділення ЦРКЛ зібралося багато шанованих гостей, медичних працівників та просто перехожих. Адже цього дня відбулося довгоочікуване відкриття даного закладу.

На урочисте відкриття завітали голова Тернопільської ОДА С.Барна, начальник департаменту охорони здоров’я ОДА В.Курило. В урочистостях також взяли участь: голова райдержадміністрації В. Петровський, голова районної ради С. Кленик та інші представники влади району, керівництво та працівники медицини.

Степан Барна привітав усіх присутніх з чудовою подією та подарував для дитячої лікарні нубілайзер.

Надалі керівники області та району мали нагоду оглянути приміщення закладу. Адже відтепер відділення може похвалитись проведеним чудовим капітальним ремонтом. Дитяче відділення налічує 11 палат, в яких розміщено 20 ліжок. Допоміжних приміщень – 8. Ремонтні роботи розпочалися в вересні 2013 року і тривали до теперішнього часу. Використано на проведення ремонтних робіт 400 тис.грн., з них 122 тис.грн.- позабюджетні кошти. При ремонтах проведена заміна 31 віконного блоку, 36 дверних блоків, третина з яких за рахунок добровільних пожертв громадян. Повністю замінено електро- і сантехнічне обладнання. Встановлено 200 м2 облицювальної плитки, 300 м2 лінолеуму. У відділі облаштовано 5 санвузлів, 2 душові кімнати, встановлено бойлер для гарячої води.

Слід віддати належне старанням вихованців Бережанського будинку творчості школяра під керівництвом Люби Бай, а також місцевим художникам, завдяки яким дитячий заклад набув веселої та радісної атмосфери. Саме вони розмалювали стіни в палатах та коридорах яскравими малюнками із зображенням казкових персонажів.

Свято вдалося, господарі отримали багато подарунків. Від РДА та районної ради два електрокардіографи, від міської ради холодильник, безліч подарунків від приватних підприємців міста.


 
Друк

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Конституції України

19 червня голова райдержадміністрації В. Петровський спільно із заступником голови районної ради Р.Висоцьким провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 19 річниці Конституції України. Під час засідання розглянуто та затверджено з відзначення цієї історичної дати.

В Бережанах відзначення Дня Конституції розпочнеться 26 червня творчим звітом аматорів Урманської та Шибалинської сільських рад, який відбудеться о 14.00 год. в районному будинку культури. В неділю 28 червня в 11.30 на Площі Ринок відбудеться молебень за Україну. Низка заходів відбудеться також в клубних та бібліотечних закладах району.

В засіданні прийняли участь представники районної та міської рад, відділів освіти та культури райдержадміністрації, сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, РЦФЗН «Спорт для всіх» та БМГО «Рідне місто».


 
Друк

Голова РДА провів розширену нараду

15 червня голова райдержадміністрації В. Петровський за участю голови районної ради С. Кленика провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представниками міської ради та керівниками установ району. На нараді обговорили ряд питань: про стан оформлення субсидій в районі, про захист сімей воїнів АТО, про пільги на перевезення пенсіонерів, про ринок землі в районі, про впровадження альтернативних видів опалення, про стан реалізації в районі мікропроектів та ін.


 
Друк

Засідання Форуму місцевого розвитку

9 червня за участю координаторів Тернопільського обласного ресурсного центру громад І.Стефаніва та О.Процика, голови районної державної адміністрації В.Петровського, першого заступника голови районної державної адміністрації Я.Лихолата, заступника голови районної ради Р.Висоцького відбулося засідання Форуму місцевого розвитку. На порядку денному обговорено питання стану реалізації мікропроектних пропозицій ГО “Надія”c. Рекшин, ГО “Саранчуківська” с. Саранчуки, ГО “Золотий перетин” с. Шибали, ГО “Жуківська” с. Жуків. В ході засідання прийнято ряд важливих організаторських рішень.


 
Друк

Адміністративно-територіальна реформа та перспективи розвитку Бережанщини

9 червня в залі засідань адмінбудинку районної ради за участю керівництва району, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, суб’єктів господарювання району та небайдужих бережанців відбулись громадські слухання на тему: «Адміністративно-територіальна реформа та перспективи розвитку Бережанщини».

В обговоренні процесу адміністративно-територіальної реформи в Україні та формування спроможних територіальних громад Бережанщини також взяли участь представники обласної робочої групи - виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Бабійчук та керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Ігор Дулеба.

Виступаючи перед учасниками слухань, Ігор Дулеба наголосив, що 4 березня цього року набрав чинності Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Його метою є децентралізація системи управління державою. Тобто більше прав і повноваженьнадаватиметься громадам на місцях. При створенні центрів територіальних громад враховуватиметься позиція кожного населеного пункту. «Це добровільне об’єднання. Шанс має кожна громада, яка виявить бажання об’єднатися», - зазначивкеруючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради.

Виконувач обов’язків заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Бабійчук ознайомив присутніх з перспективним планом об’єднання територіальних громад області.


 
Друк

Розширена нарада

8 червня голова райдержадміністрації В.Петровський, за участю голови районної ради С.Кленика, провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, представниками міської ради та керівниками окремих установ району. На нараді слухались питання: про роботу відділу з питань дання адміністративних послуг РДА, про підготовку до громадських слухань на тему: «Адміністративно-територіальна реформа та перспективи розвитку Бережанщини», про стан виконавської дисципліни тощо. Також на розгляд керівництва району було винесено ряд актуальних питань життєдіяльності району, які потребують першочергового вирішення.


 


Сторінка 61 з 75