Бережанська Районна Рада

Офіційний Веб-сайт

Новини
Друк

Депутати Бережанської районної ради засудили кривавий розгін учасників блокади «торгівлі на крові»

16 березня, з ініціативи учасників та волонтерів АТО, лідерів громадських та політичних організацій Бережанщини, на вимогу депутатів Бережанської районної ради, відбулося позачергове засідання сесії Бережанської районної ради. В ході засідання депутати одноголосно прийняли звернення до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України А.Парубія, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана про засудження силового розгону 13 березня 2017 року Редуту №3 ім. Добровольців 16 батальйону 58 мотопіхотної бригади учасників блокади торгівлі з окупованими територіями та внесли зміни до бюджету на 2017 рік.

 
Друк

Урочисте відкриття нового приміщення районної бібліотеки ім.Т.Шевченка

16 березня відбулося урочисте відкриття нового відремонтованого приміщення районної бібліотеки ім.Т.Шевченка. Бібліотека розмістилася в 5-ти світлих залах, в яких облаштовані: методичний кабінет, малий читальний зал, відділ обслуговування читачів (дорослих та дітей), відділ обробки і комплектування літератури та інтернет-центр. Отець Михайло Бугай поблагословив молитвою бібліотечних працівник та усіх присутніх і освятив приміщення бібліотеки. У своїх виступах керівництво району, відділу культури, національностей, релігій та туризму РДА, районної та міської бібліотек бажали, щоб  в оновленій бібліотеці панували мир, злагода та цінували книгу.

Голова РДА Володимир Петровський подякував директору ТОВ «Успіх» Михайлу Ткачу за проведений ремонт, а також працівникам бібліотеки, які теж вклали свою працю. Побажав їм плідної роботи на благо нашої громади та України.

Голова районної ради В. Білик побажав працівникам бібліотеки успішної праці у благородній просвітницькій справі, відзначив їхню роль у всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. Побажав усім міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам.

З вітальним словом також виступили: заступник голови районної ради Р.Висоцький, начальник відділу культури, національностей, релігії і туризму РДА О.Коковін та директор бібліотеки Б.Була.

На завершенням урочистостей чудове пісенне вітання подарувало вокальне тріо районного будинку культури.

 
Друк

Засіданя Громадської ради

14 березня   відбулося засідання Громадської ради при Бережанській райдержадміністрації. В ході засідання відбулася зустріч новоствореної Громадської ради з головою РДА Володимиром  Петровським, під час якої обговорили питання співпраці між РДА та громадськими організаціями, про важливість участі громадськості у обговоренні та вирішенні актуальних питань економічного та культурного розвитку району, про  формування громад в Бережанському районі в контексті реалізації адміністративно-територіальної реформи та ряд інших.

Крім цього, члени Громадської ради поспілкувалися з директором ТДВ «Бережаниавтотранс» В.Крілем про стан надання послуг з перевезення пасажирів у Бережанському районі, а також обговорили план роботи на ІІ квартал 2017 року.

 
Друк

Апаратна нарада в районній раді

13 березня голова районної ради В.Білик провів нараду з начальниками відділів та працівниками виконавчого апарату районної ради. На нараді розглядались питання про підготовку до проведення позачергової сесії районної ради, про участь працівників апарату районної ради у всеукраїнської акції «За чисте довкілля», про відкриття районної бібліотеки ім.Т.Шевченка тощо.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

13 березня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації  В. Петровський.

В ході наради розглядалися питання: про забезпечення бюджетної дисципліни, про забезпечення безперебійного перерахунку субсидій, про проведення відповідної роботи для закупівлі дров для ЗОШ району,  про закупівлю комп’ютерів для первинної ланки медицини,  про виділення коштів для закупівлі гемодіалізу, про проведення заходів в рамках відзначення 75-ти річчя УПА, про впорядкування символічних могил, поховань та пам’ятних знаків воїнів УПА, про своєчасне заповнення декларацій, тощо.

 
Друк

Конкурс читців Шевченківської поезії

9 березня у великому залі засідань адмінбудинку районної ради відбувся конкурс читців Шевченківської поезії серед школярів ЗОШ району. В рамках конкурсу відбувся флеш-моб «Читаймо Шевченка разом», під час якого голова райдержадміністрації Володимир Петровський, його заступник Ігор Гринкевич, голова районної ради Василь Білик та керівництво відділу освіти РДА читали вірші Великого Кобзаря.

Звертаючись до учнів в залі голова РДА зазначив: «Ознака геніальності Тараса Григоровича Шевченка в тому, що перечитуючи Кобзар, здається що він писав про сьогоднішній час. Тому вам діти потрібно  в школі глибоко вивчати творчість Шевченка, щоб його твори були дороговказом у вашому житті, у вашій майбутній діяльності і праці на благо української держави».

 
Друк

В Бережанах стартувала ХІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Акція відбуватиметься дванадцятий рік поспіль і проходитиме з 09 березня по 09 квітня 2017 року, з фіналом проведення 08-09 квітня 2017 року.

Головна мета – збір коштів на придбання офтальмологічного обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

Також, інформація про день Акції буде присутня на плакатах Акції, в друкованих виданнях по всій Україні та в інтернет-просторі. Волонтери, які працюватимуть під час акції, усім, хто кидатиме кошти до скриньки, наклеюватимуть наклейки-сердечка, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Також, акція проходитиме в усіх загальноосвітніх, позашкільних та вищих навчальних закладах.

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні офтальмологи, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання, яке передаватиметься у дитячі лікарні в областях України.

Запрошуємо Вас підтримати акцію, спрямовану на наданняд опомоги потребуючим.

Кошти можна перерахувати на єдиний рахунок акції через відділення будь-якого банку. Квитанції (копії або оригінали) про оплату просимо надати у відділ освіти районної державної адміністрації до 07 квітня 2017 року.

Координація роботи покладається на головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації. Контактний телефон – 0987920927 0992679800 (Оля).

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок. Тернопільська область».

(словосполучення «Тернопільська область» вказувати обов’язково!).

Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення – може дати можливість побачити життя. ДОБРО ЖИВЕ У КОЖНОМУ СЕРЦІ.

 
Друк

Відзначення 203-ї річниці від дня народження Т.Шевченка у Волиці

09  березня  у Волицькому сільському клубі відзвучало Шевченківське свято "Спи, Тарасе, батьку рідний", з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. З піснями на слова Кобзаря виступили аматори художньої самодіяльності сіл Рогачин та Волиця. Про роль Шевченка в сучасності висловились заступник голови районної ради Роман Висоцький, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Гринкевич, сільський голова Орест Нич та начальник відділу культури, національностей, релігій і туризму Бережанської районної державної адміністрації Олександр Коковін.

 
Друк

Вшанування Тараса Шевченка

Керівники району, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та представники делегації з Хмельницької області, в честь 203-ї річниці від народження Генія українського народу, поклали квіти до пам'ятника Тараса Шевченка.

 
Друк

Поділилися досвідом створення об’єднаної громади

9 березня в Бережанському  районі перебувала делегація з Хмельницької області, Летичівського району, зокрема представники Меджибізької об’єднаної територіальної громади. Під час зустрічі з головою  райдержадміністрації В.Петровським, головою районної ради В.Біликом та окремими сільськими головами Бережанського району поділилися досвідом створення об’єднаної громади, розповіли про позитивні сторони, про труднощі з якими довелося стикнутися та про шляхи їх вирішення. Гості  дали відповіді на ряд запитань, які цікавили сільських голів.

 
Друк

Голова районної ради взяв участь в он-лайн нараді

6 березня голова районної ради В.Білик  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області, про стан оплати за спожитті енергоносії та організацію в області Всеукраїнської щорічної акції „За чисте довкілля”, про стан ринку праці в області та залучення громадян до громадських робіт.

 


Сторінка 8 з 61