Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

10 квітня на базі райвійськкомату пройшли урочистості з нагоди відправки в Українську армію молодого поповнення.

Захід, у центрі якого були чотири призовники, відкрив вступним словом заступник військового комісара Бережанського ОРВК Б.Мороз. Призовників щиро привітали заступник голови районної ради Р.Висоцький, перший заступник голови райдержадміністрації Г.Лехняк, рідні та друзі.

Майбутніх солдатів благословив молитвою і побажав їм успішної служби отець Роман Маслій.

 
Друк

7 квітня з приватною поїздкою в Бережанському районі побував надзвичайний і Повноважений Посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер з дружиною.

В адмінбудинку районної ради відбулася зустріч з головою районної ради В.Німком, головою районної державної адміністрації Я.Тринькою, начальником управління агропромислового розвитку РДА Я.Цепліцьким. Під час зустрічі, в якій також взяв участь І.Бойко, керівник сільськогосподарського підприємства "Жива земля Потутори", співзасновником якого є громадянин Швейцарії Райнер Закс, піднімались питання виробництва екологічно чистої продукції та подальшої співпраці в галузі сільського господарства.

Після зустрічі з районною владою КрістіанШьоненбергер з дружиною оглянули господарство "Жива земля Потутори", побували на тваринницькій фермі, токовому господарстві та у садибі Райнера Закса.

 


Сторінка 74 з 74