Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк
 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

3 квітня голова районної ради В.Білик  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій і районних рад заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про стан призову громадян на строкову військову службу, про завершення опалювального періоду в області, про стан оплати за спожиті енергоносії.

Іван Богданович Крисак підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Дівчата з Бережан стали чемпіонками області з футзалу

Фінальні змагання чемпіонату області з футзалу серед 15-річних і молодших дівчат відбулися 5 квітня у Тернополі. Участь у фінальній частині обласної першості взяли команди з Кременця, Ланівців, Бережан, Теребовлі, а ще дві команди представляли Тернопіль. За підсумком чемпіонату переможцем стала команда Бережанської спортшколи, яка у фіналі обіграла одноліток з Лановецької спортшколи – 4:2. Третє місце здобула тернопільська команда. Нагороджували призерок виконавчий директор обласної федерації футболу Олег Мамус, голова комітету жіночого футболу Михайло Скиба та голова комітету дитячо-юнацького футболу Василь Руцький.

 
Друк

Відкриття меморіальної дошки Максимові Ридзаничу ("Адаму")

7 квітня голова районної ради В.Білик, перший заступник голови райдержадміністрації  Віктор Зінчук та заступник голови райдержадміністрації  Ігор Гринкевич   взяли участь у відкритті меморіальної дошки загиблому учасникові АТО, «кіборгу» Максимові Ридзаничу, (позивний «Адам»),  на фасаді будинку за адресою: м. Бережани, вул. Пирогова, 5. У цьому будинку пройшло дитинство Героя.

 
Друк

Степан Гіга в Бережанах

Степан Гіга за участю заслуженої артистки України Квітослави і  Степана Гіги-молодшого презентують нову концертну програму “ДОРОГА ДО ХРАМУ” “ЗА ТЕБЕ ВСЕ ВІДДАМ”.

Концерт відбудеться в місті Бережани (РБК) у суботу, 29 квітня, о 17 год.

Замовлення квитків за тел.: 2-12-18, 067 67 63 476, 066 084 64 67, 068 68 12 674

 
Друк

Керівники району відвідали стаціонарне відділення в с.Саранчуки

4 квітня голова райдержадміністрації В.Петровський та голова районної ради В.Білик відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Терцентру в с. Саранчуки, у якому проведено ремонт за сприянням Всеукраїнської Благодійної Християнської церковної місії «Віфлеєм» та райдержадміністрації. Керівники району вручили працівникам та підопічним відділення оргтехніку, придбану за кошти районного бюджету.

Нагадуємо, що за підтримки райдержадміністрації було розроблено «Енергоефективний проект розвитку: Реконструкція системи опалення з встановленням твердопаливного котла на альтернативні види палива, реконструкція покрівлі з утепленням горищного перекриття та фасаду у відділені стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання села Саранчуки». Працівники відділення сподіваються отримати кошти від Фонду регіонального розвитку для реалізації зазначеного проекту з метою покращення умов перебування підопічних відділення.

 
Друк

Нарада із сільськими головами

3 квітня голова районної ради В.Білик взяв участь у нараді із сільськими головами, яку провів голова райдержадміністрації  В. Петровський. В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук, заступник голови райдержадміністрації І.Гринкевич і військовий комісар Бережанського ОМВК Ю. Богданов. Розглянуто питання: про організацію в районі призову громадян України чоловічої статі на строкову військову службу, про стан призначення субсидій, про впорядкування документів, які відносяться до Національного архівного фонду, про стан надання «теплих» кредитів.

 
Друк

Он-лайн нарада в РДА

3 квітня голова районної ради В.Білик  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій і районних рад голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом у І кварталі 2017 року та організацію призову громадян на строкову військову службу в області, про організацію роботи з питань внутрішньо переміщених осіб, про забезпечення виконання державної політики щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

Степан Степанович Барна підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Спільна молитва в Бережанах

На заклик Всеукраїнської Ради Церков у неділю 2 квітня о 13:30 год. біля фігури Божої Матері відбулася спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні.

Участь в цій молитві взяли священнослужителі УПЦ КП і УГКЦ, голова райдержадміністрації В.Петровський, голова районної ради В.Білик, міський голова м. Бережани В.Музичка, працівники держустанов. Помолитися за мир в Україні також прийшли військовослужбовці військових частин, які дислокуються на території району, представники підприємств, установ та організацій, мешканці м. Бережани та району.

 
Друк

Акція «За чисте довкілля» триває

31 березня працівники районної ради та райдержадміністрації, в рамках акції «За чисте довкілля», вийшли на прибирання та проведення благоустрою прилеглої території біля адмінбудинку районної ради.

 
Друк

Засідання колегії районної державної адміністрації

Голова районної ради В.Білик взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Петровський. Колегія відбулася за участю керівників, підприємств, установ та організацій району, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації.

На порядку денному слухались питання: про ефективність заходів, які вживаються для забезпечення дієвої боротьби із злочинними проявами та корупцією на території району, про стан розрахунків за спожиті енергоносії та основні завдання щодо стабільного забезпечення енергоресурсами в опалювальний сезон 2016/2017 років, про стан підготовки агропромислового комплексу до весняно-польових робіт, про забезпечення продуктами харчування шкільних їдалень району.

 


Сторінка 9 з 64