Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Урочисті заходи з нагоди Дня працівника освіти під назвою «Учителю – ти слава України!»

В приміщенні великого залу засідань адмінбудинку відбулися урочисті святкові заходи з нагоди Дня працівника освіти під назвою «Учителю – ти слава України!».Перший заступник голови РДА В.Зінчук разом з заступником голови районної ради Р. Висоцьким звернулись з привітальним словом до усіх педагогів району, побажали всім міцного здоров’я, натхнення, миру і злагоди, нехай у Ваших родинах завжди панують тепло, радість та затишок. Покласти квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Богдану Лепкому, а  також  напередодні свята Покрови пресвятої Богородиці до фігури Матері Божої – надали молодим вчителям.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Бабій і заступник голови районної організації профспілки працівників освіти і науки О. Пашуля  вручили грамоти, пам’ятні адреси та подарунки кращим працівникам освіти  району за багаторічну сумлінну творчу працю у справі навчання та виховання підростаючого покоління в ім’я майбутнього покоління України та з нагоди Дня працівника освіти, зокрема: вчителям шкіл, вихователям дошкільних закладів та технічному персоналу навчальних закладів. Також грамоти отримали за участь у комплексному заліку ХХІ Спартакіади учнівської молоді Бережанщини  2016–2017 н.р. – команди  шкіл Бережанського району. Нагороди за участь у конкурсі «Учитель року 2017»,  найталановитіших педагогів району вручила завідувач районного методичного кабінету Ольга Жеребецька.

Святковий концерт підготовлений учасниками хореографічного гуртка «Пульс», вокальної студії «Крок», танцювального гуртка «Росинка» і вихованцями Рекшинського НВК, які подарували освітянам гарний піднесений настрій, море позитивних емоцій.

 
Друк

Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь ФК «Бережани»

У неділю 24 вересня пройшов черговий тур чемпіонату області з футболу. На футбольному полі зустрілися команди ФК «Бережани» – ФК «Кременець-Академія».  Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь ФК «Бережани».

Голи забивали: Абрамець Іван,  Грінько Олександр,  Стирчак Тарас, Фарботняк  Сергій.

 
Друк

ХХІV сесія районної ради

26 вересня відбулося засіданні 24-ї сесії районної ради, яке проходило в приміщенні великого залу адмінбудинку. На порядку порядку денному розглядались питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 р., про плату за навчання у Жуківській державній музичній школі, про хід виконання програми розвитку футболу в Бережанському районі на 2015-2020 роки, про затвердження передавальних актів Біщівської ЗОШ І-ІІ ст. та дитячого садка «Вишенька» с. Біще, про затвердження передавальних актів Рогачинської ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячого садка «Сонечко» с. Рогачин, про затвердження передавальних актів Саранчуківської ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячого садка «Сонечко» с. Саранчуки, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Вербівської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Курянівської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Куропатницької сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Посухівської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Підвисоцької сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Нараївської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Біщівської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на території Потуторської сільської ради, про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, орендарем якої є ПП «Агроспецгосп», на території Жовнівської сільської ради. По питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

 
Друк

Он-лайн нарада в голови РДА

25 вересня голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та районних рад, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації І. Вонс. Під час наради йшлося: про стан виконання завдання з відбору на військову службу за контрактом та підготовка до осіннього призову в області, про стан ремонту автомобільних доріг в області, про стан будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ, про стан забезпечення населення області електроенергією.

 
Друк

Нарада з питань організації проведення призову військовозобов’язаних громадян району на строкову військову службу

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук за участі голови районної ради В.Білика та військового комісара Бережанського об’єднаного міського військового комісаріату В.Богданова провів нараду, з відповідальними за ведення військово-облікової роботи в сільських радах з питань організації проведення призову військовозобов’язаних громадян району на строкову військову службу.

Військовий комісар довів до присутніх кількість осіб, що проживають на території району та підлягають осінньому призову. В свою чергу присутні сільські голови доповіли про проблеми, які виникають при оповіщенні призовників та їх розшуку органами Національної поліції України, через ухиляння від призову. Заступник начальника Бережанського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області  Панашій П.М.,  роз’яснив порядок здійснення розшуку громадян, які ухиляються від призову.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

18 вересня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації В. Зінчук.

В ході наради підвели  підсумки роботи за минулий тиждень та накреслили план  на поточний тиждень.

 
Друк

Пройшов черговий тур чемпіонату області з футболу

17 вересня пройшов черговий тур чемпіонату області з футболу. На футбольному полі зустрілися команди ФК «Колос» Зборів та  ФК «Бережани». Матч завершився з рахунком 2:3 перемогли ФК «Бережани».

Голи забивали Роман Жига – 1, Гринько Олександр – 2.

 
Друк

Урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня рятівника

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук та заступник голови районної ради Р.Висоцький взяли участь  в урочистому зібранні з нагоди Дня рятівника.

Віктор Євгенович привітав працівників районного відділу управління ДСНС  України в Тернопільській області з їх професійним святом: «Ви люди мужньої професії, сильні духом. Дякую Вам за Ваш професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу, які ви неодноразово проявляли під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Бажаю усім Вам міцного здоров'я, якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах».

Кращим працівникам районні керівники вручили грамоти  районної державної адміністрації та районної ради.

 
Друк

Бережанщина готується до творчого звіту

Відбулося чергове засідання оргкомітету з підготовки та проведення творчого звіту мистецьких колективів Бережанського району з нагоди 75-річчя створення УПА. У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Р.Висоцький, міський голова В.Музичка, заступник міського голови О.Захарків та керівництво галузей культури і освіти.

На засіданні оргкомітету акцентувалася увага на тому, що  2017-ий рік в області проголошений Роком Української Повстанської Армії і потрібно докласти максимум зусиль для підготовки та відзначення на  належному рівні  75 років з часу створення УПА.

Члени оргкомітету озвучили та обговорили пропозиції щодо організації і проведення творчого звіту, в рамках якого, окрім концертної програми,  планується демонстрація фільму, представлення виставок ілюстративно-документальної та декоративно-прикладного мистецтва, проведення урочистої ходи та покладання квітів до пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, тощо.

За результатами засідання дано конкретні доручення виконавцям.

 
Друк

29 жовтня 2017 року - перші місцеві вибори у Саранчуківській сільській об'єднаній територіальній громаді

Згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 18 серпня 2017 року № 164 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року» у Саранчуківській сільській об’єднаній територіальній громаді призначено перші місцеві вибори.

 
Друк

У Зарваниці готуються до прощі військовослужбовців

Протягом 16-17 вересня у Зарваниці відбудеться ІХ Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері. Під час прощі молитимуться за мир в Україні, а також згадуватимуть воїнів, які віддали своє життя за цілісність та незалежність рідної держави у зоні АТО.

Про підготовку до заходу говорили під час наради під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Юрика, в якій взяв участь заступник голови Теребовлянської РДА Андрій Кундрат.

Традиційно захід організовує Департамент Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України спільно зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України та за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

 


Сторінка 9 з 75