Бережанська Районна Рада

Офіційний Веб-сайт

Новини
Друк

Апаратна нарада в районній раді

27 лютого голова районної ради В.Білик провів нараду з начальниками відділів та працівниками виконавчого апарату районної ради. На нараді розглянули питання підготовки до відзначення 203-іх роковин від народження генія українського народу Тараса Шевченка, ходу підготовки до проведення територіальної реформи в районі, подання електронних декларацій депутатами районної ради та службовцями органів місцевого самоврядування тощо.

 
Друк

Перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом

24 лютого голова районної державної адміністрації В. Петровський разом з головою районної ради В.Біликом взяли участь у робочій зустрічі з начальником відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» Віталієм Савчуком відбулася. Предметом розмови  було  питання про надання субвенцій з районного та сільських бюджетів для перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом. За результатами  зустрічі сторони досягли домовленості з даного питання.

 
Друк

Відбулася нарада директорів шкіл району

23 лютого у великому залі засідань районної ради відбулася нарада директорів шкіл району, на якій були присутні керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, центру позашкільної освіти, голови профспілкових комітетів освітніх установ району, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

У роботі наради взяли участь голова районної державної адміністрації В.Петровський, заступник голови районної  ради Р.Висоцький та   начальник бюджетного відділу фінансового управління  райдержадміністрації Г.Островська.

Про заходи з профілактики суїциду серед дітей та підлітків доповідав  методист РМК Матвійчук І.Г. та медичний працівник ЦРКЛ.

Про заходи з економного та раціонального використання бюджетних коштів та упорядкування мережі освітніх закладів  доповідали начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Бабій та в.о. головного бухгалтера відділу освіти Н.Шпирка.

Підсумки наради підвели Володимир Петровський та  Роман Висоцький, які підтримали  заплановані заходи соціального захисту педагогів району та ініціативу керівників шкіл щодо економії енергоносіїв та раціонального використання зекономлених коштів для свого закладу.

 
Друк

Засідання сесії районної ради

23 лютого відбулося чергове засідання сесії районної ради. В ході засідання депутати заслухали та затвердили звіт голови районної державної адиіністрації про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Бережанського району за 2016 рік, затвердили програму соціально – економічного та культурного розвитку Бережанського району на 2017 рік та звіт про виконання бюджету за 2016 рік, внесли зміни до бюджету на 2017 рік, затвердили технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок за межами населеного пунктуна території Лапшинської, Нараївської та Мечищівської сільських рад, а також затвердили ряд програм: про вшанування Героїв «Небесної Сотні», учасників АТО, національно-визвольних змагань та жертв політичних репресій на 2017 – 2019 роки, про розвиток кінематографії та забезпечення     кінообслуговування населення Бережанського району на 2017-2021 роки, про розвиток малого і середнього підприємництва на 2017 – 2018 роки, про надання шефської допомоги та матеріально-технічного забезпечення військовій частині А1461 Збройних Силах України на 2017 – 2019 роки, про стимулювання громадян району, направлених Бережанським об’єднаним міським військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

 
Друк

При Бережанській районній державній адміністрації сформовано новий склад Громадської ради

21 лютого відбулися установчі збори оновленого складу Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації, на яких сформовано новий керівний склад Громадської ради. До ради увійшов 21 представник інститутів громадянського суспільства. Головою Громадської ради обрано  - Рутковського Тараса Петровича, голову ГО «Жуківська», заступником голови Громадської ради – Качур Роксолану Миколаївну, члена Бережанського районного осередку ВГО «Молодий Народний Рух», секретарем – Гетьман Світлану Василівну, головного спеціаліста відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації. Рада сформувала порядок денний наступного засідання, яке відбудеться в березні.

 
Друк

Нарада з сільськими головами

В країні розпочався черговий етап подання пропозицій по формуванню територіальних громад . 21 лютого відбулась нарада з сільськими головами району, яку провели голова райдержадміністрації В. Петровський  та голова районної ради В.Білик. На нараді обговорили питання формування громад в Бережанському районі в контексті реалізації адміністративно-територіальної реформи, а також інші питання, зокрема: про переваги контрактної служби в ЗСУ, щодо проведення роз’яснювальної роботи серед педагогів, учнів місцевих шкіл та їх батьків про негативний вплив закритої спільноти у соцмережах «Синій кит», а також ряд бюджетних питань.

 
Друк

Поминальна панахида пам’яті Героїв Майдану та АТО

20 лютого 2017 року в м. Бережани біля меморіальної дошки УСТИМА ГОЛОДНЮКА, встановленої на стіні Бережанського агротехнічного інституту, в якому навчався національний герой, відбулася поминальна панахида, присвячена пам’яті Героїв Небесної сотні, у якій взяли участь керівники району та міста, студенти та викладачі БАТІ, представники установ та громадськість.
Варто відзначити, що сьогодні не тільки наш край, а й уся Україна вшановує пам'ять загиблих героїв під час Революції Гідності – молодих хлопців, чоловіків, дівчат і жінок, яким не судилося ніколи більше повернутися до рідної домівки. Напевно, ніхто навіть подумати не міг, що у 21 столітті наш народ, котрий після стількох років протистоянь проти іноземного гніту нарешті здобув незалежність, знову буде змушений відстоювати своє право на самостійний розвиток та можливість називати нашу державу європейською.
Вже кілька років триває війна на Сході України. Кількість загиблих зросла з сотні до декількох тисяч, і ніхто не знає, скільки крові наших співвітчизників ще проллється, поки нарешті настане справжній мир.
ТОЖ ПОМОЛІМОСЯ ЗА ТИХ, ХТО ПРОДОВЖУЄ ЗАХИЩАТИ НАШ СПОКІЙНИЙ СОН У ХОЛОДНИХ ОКОПАХ НА СХІДНОМУ ФРОНТІ.

 
Друк

Голова ради взяв участь в он-лайн нараді

Голова районної ради В.Білик  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та голів районних рад голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області, про взаємодію екологічної інспекції з органами місцевого самоврядування щодо вирішення проблемних питань, про стан виконавської дисципліни в райдержадміністраціях з реалізації завдань, визначених розпорядчими документами голови облдержадміністрації та протокольними дорученнями.

Степан Степанович Барна підвів підсумки наради. За її результатами дано протокольні доручення.

 
Друк

Розширена нарада в РДА

20 лютого голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В.Петровський.

Розпочинаючи нараду присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні. В ході наради розглядалися питання: про проведення в населених пунктах району  роз’яснювальної роботи щодо  адміністративно-територіальної реформи, про оптимізацію бюджетних установ району,  про до фінансування сільських бюджетних установ тощо.

 
Друк

Апаратна нарада в районній раді

20 лютого голова районної ради В.Білик провів нараду з начальниками відділів та працівниками виконавчого апарату районної ради. На нараді розглянули ряд питань, зокрема: про план роботи на тиждень, про хід підготовки питань на чергову сесію районної ради, про участь у заходах, що відбуваються в районі з нагоди вшанування Героїв «Небесної Сотні» тощо. З розглянутих питань прийнято відповідні рішення і дано конкретні доручення.

 
Друк

Засідання депутатської комісії

18 лютого відбулось засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, духовності, молоді, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації. Комісія розглянула ряд питань: про проект районної програми вшанування Героїв «Небесної Сотні», учасників АТО, визвольних змагань та жертв політичних репресій у ХХ столітті на 2017-2017 роки, про проект програми розвитку кінематографії та забезпечення кінообслуговування населення Бережанського району на 2017-2021 роки, про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Бережанського району на 2017 рік, про внесення змін до Статуту Рекшинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бережанської районної ради Тернопільської області, про внесення змін до Статуту Комунальної установи «Районний методичний кабінет Бережанської районної ради» тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

 


Сторінка 10 з 61