Бережанська Районна Рада

e-mail: office@berezhany-rrada.gov.ua

Новини
Друк

Он-лайн нарада в голови РДА

Голова районної ради В.Білик взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій та головами районних рад голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Під час наради йшлося  про стан ремонту автомобільних доріг у області, про комплекс заходів з питань реформування бібліотечної системи в області, про стан роботи із зверненнями громадян в обласній державній адміністрації у першому півріччі 2017 року, про підготовку до проведення Загальнонаціональної прощі в с. Зарваниця.

 
Друк

Особистий прийом прокурором Тернопільської області

11 липня 2017 року з 14.00 по 15.00 у приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури  буде здійснювати особистий прийом громадян прокурор Тернопільської області Перч В.О.

Попередній запис на прийом проводитиметься 10.07.2017  у приміщенні Бережанського відділу Теребовлянської місцевої прокуратури за адресою: вул. Пирогова, 5 а, м. Бережани.

Для попереднього запису та на особистий прийом потрібно пред’явити документ, що посвідчує особу, заяву (клопотання, скаргу) про зміст порушуваного питання та інші матеріали для її обґрунтування.
 
Друк

Розширена нарада в РДА

26 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглядалися питання: про співфінансування ремонту доріг в районі, про проведення зустрічі з членами СОК «Бережанський край», про підготовку навчальних закладів району до опалювального сезону та заготівлю ними дров, про роботу комісії по проведенні моніторингу земель в районі, про відкриття дитячих садочків у селах Мечищів та Вільхівець, про вжиття заходів щодо впорядкування пам’ятників та могил загиблих героїв за волю України, про медичний супровід під час таборування патріотичної молоді у вишкільно-оздоровчому таборі «Лисоня» ім. І.Гавдиди, тощо.

 
Друк

Підписано Меморандум між Бережанською РДА, кооперативом «Бережанський край» та польськими інвесторами

Зроблено черговий дуже серйозний крок в розвитку Бережанщини. Як наслідок ділових зустрічей під час Міжнародного інвестиційного форуму в Тернополі, до Бережан приїхали польські партнери-фінансисти та підприємці, які зацікавлені у відкритті в Бережанському районі заводу з переробки овочів, фруктів та ягід, які будуть закупляти у членів кооперативів «Бережанський край» та «Кринички».  Це створить хороші перспективи для того, щоб дрібнотоварні  виробники Бережанщини мали надійного партнера у вирощувані та збуті не тільки малини, але й смородини, вишні, сливи, моркви та яблук. У підсумку було підписано Меморандум між Бережанською районною державною адміністрацією, кооперативом «Бережанський край» та польськими інвесторами про спільні наміри у виробництві, переробці та збуті сільськогосподарської продукції.

 
Друк

Перемога футболістів Бережанщини

02 липня відбулися зональні змагання з футболу в м.Козова. Збірна Бережанського району перемогла збірну Козівського району з рахунком 3:0 і вийшла в фінал сільських спортивних ігор, який відбудеться в м.Скалат 9 липня.

 
Друк

Таборування патріотичної молоді області на Бережанщині

За сприяння Міністерства молоді та спорту України, Бережанської райдержадміністрації та районної ради з 02 по 16 липня 2017 року у вишкільно - оздоровчому таборі «Лисоня» ім.І.Гавдиди відбудеться таборування патріотичної молоді області з молодіжних організацій «Пласт», МНК.

В ході зустрічі з представниками молодіжних організацій узгоджено всі організаційні та господарські питання по підготовці таборування.

 
Друк

Пом’янули невинно замучених земляків

З нагоди річниці трагічних подій в Бережанській тюрмі, біля каплички, що знаходиться на території Бережанського агротехнічного інститутукерівництво району, директори навчальних закладів району та держслужбовці пом’янули невинно замучених НКВДистами земляків.

Довідка. В 1941 році: Управління НКВД в Бережанах закатувало 1250 людей. Останки 157 мучеників на сьогодні відомі і захоронені родичами та у декількох спільних могилах. Решта вивезені енкаведистами у невідомі місця. Тіла знищених безневинних людей мали сліди жахливих тортур. Особливо витонченим по жорстокості тортурам піддавали дівчат. Серед ув'язнених були і зовсім юні - учні 7-го класу школи, і старезні пенсіонери.

Довгі післявоєнні роки жителі Бережанщини берегли пам'ять про ці злочини комуністичного режиму і ненависть до поневолювачів. Тільки здобувши незалежність України, змогли відкрито говорити про це, гідно увічнити пам'ять безневинних жертв тоталітаризму.

У 1992 році, за ініціативою громадськості Бережан, на фасаді будівлі колишньої в'язниці, (на даний час одного з корпусів БАТІ) над вікнами підвалів тортур, встановлена меморіальна дошка на згадку про жертви кривавих подій 41 року. В одній з колишніх камер смертників цієї будівлі, переданої агротехнічному інституту, обладнана кімната-музей пам'яті жертв сталінських репресій. Експозиція музею висвітлює масові сталінські репресії, які здійснювались на Бережанщині в період з 1939-1941 років.

 
Друк

Засідання колегії районної державної адміністрації

Під головуванням голови райдержадміністрації В.Петровського відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному слухались питання про роботу відділу освіти районної державної адміністрації у першому півріччі 2017 року,  про стан методичної роботи у першому півріччі 2017 року та про готовність господарств та підприємств агропромислового комплексу до жнив, стан заготівлі кормів для громадського тваринництва. По питаннях порядку денного буде прийнято розпорядження голови РДА.

 
Друк

Обговорено основні етапи проведення ремонтних робіт Волощинській амбулаторії

Перший заступник голови райдержадміністрації В.Зінчук, за участю заступника голови районної ради Р.Висоцького, провів робочу нараду з керівниками галузі медицини та ТОВ «Новий крок» по питанню впровадження проекту «Енергозберігаючі заходи у Волощинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини». В ході наради обговорено основні етапи та подальші кроки проведення  ремонтних робіт у сільській амбулаторії.

 
Друк

100 років бою Січових Стрільців під Конюхами

(програма на 1 та 2 липня)

Програма заходів:

1 липня 2017 року

09.00 год. – молебень та освячення хреста на могилі Січового Стрільця Володимира Загульського.

Місце: кладовище біля Успенського храму у селі Конюхів.

10.00 – 18.30 год. – регіональна наукова конференція «Конюхи у Першій світовій війні»

Місце: актова зала Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

17.00-17.15 – погашення пам’ятним штемпелем художнього конверта та художньої листовної картки до 100-річчя бою

Місце: актова зала Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

18.30 – 19.30 год. – концерт пам’яті Українських Січових Стрільців

Місце: актова зала Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Також протягом дня будуть діяти тематичні виставки:

  • «УСС із фондів Бережанського краєзнавчого музею»
  • «Січове стрілецтво в літературі та мистецтві»
  • «Українські військові відзнаки періоду національно-визвольної боротьби 1914-1946 рр.»
  • «Українські січові стрільці у філателії»

Місце: Конюхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2 липня 2017 року

08.00 – 10.00 год. – урочиста Літургія

Місце: с. Конюхи, храм Успіння Пресвятої Богородиці; храм Зіслання Святого Духа

10.00 – 10.30 год. – історичний екскурс минулим села Конюхи

Місце: Конюхівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10.30 – 11.00 год. – молитва на честь Борців за волю України, Українських січових стрільців, запалення лампадок, покладання квітів до пам’ятника борцям за

волю України

Місце: подвір’я Конюхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

11.00 – 12.00 год. – пам’ятна хода учасників відзначення 100-річчя історичної звитяги Українських січових стрільців

Місце: вулицями села Конюхи до могили Українських січових стрільців (поле під урочищем Звіринець, де відбувся бій)

12.00 – 14.00 год. – освячення меморіалу Українським Січовим Стрільцям за участі митрополита Василія (Семенюка) та священиків Тернопільсько- Зборівської архиєпархії УГКЦ. Урочисте відкриття заходу за участю керівництва України, області, району, села Конюхи.

Місце: могила Українських січових стрільців (поле під урочищем Звіринець, де відбувся бій)

14.00 – 16.00 год. – концерт муніципального духового оркестру «Оркестра Волі» (м. Тернопіль), народного аматорського духового оркестру Козівського РБК.

Місце: могила Українських січових стрільців (поле під урочищем Звіринець, де відбувся бій)

16.00 – 19.00 год. – Фестиваль стрілецької, повстанської, української народної пісні «На хвилях Корси» (участь беруть професійні колективи Тернопільської обласної філармонії, аматорські колективи Козівського, Зборівського, Бережанського, Підгаєцького, Тернопільського, Гусятинського районів, м. Тернопіль, с. Конюхи)

Місце: могила Українських січових стрільців (поле під урочищем Звіринець, де відбувся бій)

19.00 – 20.30 год. концерт національного ансамблю «Гуцулія» (м. Івано-Франківськ)

Місце: стадіон с. Конюхи

20.30 – 22.00 год. – виступи гуртів та вокально-інструментальних ансамблів Козівського, Підгаєцького, Бережанського, Зборівського районів. Завершення свята. Місце: стадіон с. Конюхи

 
Друк

Розширена нарада в РДА

26 червня голова районної ради В.Білик взяв участь у розширеній нараді з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В. Петровський.

В ході наради розглядалися питання: про початок проведення таборування обласними патріотичними організаціями у с.Базниківка Саранчуківської сільської ради, про роботу комісії по проведенні моніторингу земель в районі, про підготовку до урочистих зборів з нагоди Дня Конституції України, про підготовку навчальних закладів району до зими тощо.

 


Сторінка 10 з 72